Głosuj na „Podwórko NIVEA 2016” w Grodkowie

0

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodkowie informuje, iż złożony przez nas wniosek został zakwalifikowany do udziału w konkursie „Podwórko NIVEA 2016”.


NIVEA - obrazek

W ramach przedmiotowego konkursu wybranych zostanie 40 beneficjentów, którym firma NIVEA zupełnie za darmo wybuduje place zabaw. Przedmiotowe place wyposażone będą  m.in. w multi zestaw wspinaczkowy, zjeżdżalnię z tunelem, piaskownicę z daszkiem, huśtawkę typu ważka, kiwak dwuosobowy, skakanki, huśtawkę wahadłową, huśtawkę typu bocianie gniazdo, karuzelę, stojaki na rowery, ławki i inne. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania internetowego przez lokalną społeczność, do czego już dziś mocno zachęcamy. W najbliższym czasie przeprowadzona będzie akcja promocyjna, a głosowanie trwać będzie od 5 maja do 30 czerwca 2016r.

Pomysł na Podwórko Nivea wziął się tak naprawdę z konieczności budowy tego typu obiektu w Grodkowie, tego typu obiektów nie ma. A jeżeli istnieje możliwość pozyskania na to środków zewnętrznych, bo cała idea polega na tym że, poprzez głosowanie internetowe i odpowiednią ilość głosów możemy wygrać za darmo podwórko, więc z takiej okazji należy skorzystać  i my jako spółdzielnia podjęliśmy takie wyzwanie zgłosiliśmy lokalizację na terenie naszej Spółdzielni Mieszkaniowej i liczymy na to, że ilość głosów wystarczy do wybudowania tego podwórka na naszym terenie. Zachęcam mieszkańców do głosowania w konkursie. Informuję, iż można już oddawać głos na naszą lokalizację w konkursie „PODWÓRKO NIVEA 2016”Relacjonuje Tomasz Zeman, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodkowie

www.nivea.pl/podworko2016

Tomasz Zeman