Grali siatkarze i koszykarze. Obyło się bez niespodzianek

0

W dwa ostatnie weekendy: 8 i 16 lutego, grały brzeskie ligi siatkówki i koszykówki, które wkraczają powoli w decydującą fazę zmagań.

Jedenaste kolejki zmagań nie przyniosły żadnych niespodzianek, wygrywali raczej faworyci.

– BALS:
W lidze siatkarzy chyba najbardziej wyrównanym starciem był mecz pomiędzy Gwarantem, a The Roosters. Skazane na pożarcie Koguty napędziły stracha wiceliderowi rozgrywek, przegrywając pierwszego seta zaledwie 23:25. W drugim secie Gwarant wziął nawet czas, bo Koguty remisowały i grały bardzo dobrze. Ostateczny wynik był już jednak zgodny z oczekiwaniami. W pozostałych meczach było podobnie.

Wyniki:
Amekur – SuperOdżywki 0:2;
Gwarant – The Roosters 2:0;
Besel – LZS 0:2.

W najbliższą niedzielę (23 lutego) spotkają się:
SuperOdżywki – LZS (g.11.00); Amekur – Gwarant (g. 12.00); Besel – The Roosters (g. 13.00)

– BLK:

W lidze koszykarzy najwyższym zwycięstwem zakończyło się starcie Duli-Optidenta z Ciur-Mes-em. Nic jednak dziwnego, skoro grał lider z czerwoną latarnią ligi. Najbardziej zaciętym za to spotkaniem było to, pomiędzy Pawłowem a Vertical-em.