BALS po II. rundzie

0

Zespoły biorące udział w czwartej edycji Brzeskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki mają za sobą drugą serię spotkań. Zanim przystąpią do fazy play-off czeka ich jeszcze jedna runda gier systemem „każdy z każdym”. Pewnym liderem nadal są SuperOdżywki, równie pewnym wiceliderem jest Gwarant.

Broniące mistrzowskiego tytułu SuperOdżywki w 10. dotychczasowych meczach nie stracili nawet seta, chociaż w minioną niedzielę Gwarant był blisko, by przerwać wspaniałą passę mistrzów. Nadal ciekawie zapowiada się walka o miejsca 3-5. Zespoły Amekur, LZS i Besel będą przede wszystkim walczyć o miejsce w czołowej „czwórce”, która zagra w play-off, a w dalszej kolejności będą rywalizować o 3. miejsce, by w decydującej fazie nie trafić od razu na SuperOdżywki. Na dole tabeli niezmiennie znajdują się, debiutujący w lidze The Roosters, którzy mają już na swoim koncie pierwszej wygranego seta i niewykluczone, że wkrótce zaliczą też pierwsze ligowe zwycięstwo.