Derby powiatu. Stal Brzeg – LZS Starowice

0

Dziś (3 maja 2014) o godzinie 17:00, na stadionie miejskim w Brzegu, rozpoczął się mecz Stal Brzeg – LZS Starowice (22. kolejka IV ligi) . Będziemy na żywo informować o wyniku tego spotkania.

15'  – goście byli bliscy objęcia prowadzenia po strzałach Arkadiusza Fludera i Przemysława Szczupakowskiego.

26'  – w 26 minucie, Stal mogła pokonać Jana Jędrychowskiego po uderzeniu Mateusza Poważnego.

45'  – pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Sędzia w tym czasie pokazał 3 żółte kartki.

70'  – GOL !  – w 70 minucie spotkania, Mariusz Stępień strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. Zanim piłka trafiła do siatki odbiła się od słupka.

83'  – GOL !  – w 83 minucie meczu, obrońca Starowic niefortunnie próbuje wybić piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Mateusza Fabiszewskiego i mamy remis 1:1

90' – GOL !   –  90 minuta, Rafał Ożóg wycofał do Fabiszewskiego przed pole karne, a ten z 16 metrów, pięknym strzałem pod porzeczkę daje prowadzenie Stali 2:1

90'  –  sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

KONIEC SPOTKANIA. Stal Brzeg – LZS Starowice 2:1 (0:0)

{gallery}sport/stal_starowice,limit=0,width=150,height=150,gap_v=20,gap_h=20{/gallery}