XIX edycja streetball’a za nami

0

W sobotę 28 czerwca, na Placu Polonii Amerykańskiej przed Brzeskim Centrum Kultury, już po raz dziewiętnasty odbyła się coroczna, cykliczna impreza sportowa – Streetball Brzeski, czyli Turniej Koszykówki Ulicznej o Puchar Burmistrza Brzegu.

W turnieju wzięło udział 27 zespołów, w których wystąpiło blisko 100 zawodników z Brzegu, Opola, Nysy, Otmuchowa, Strzelec Opolskich, Przeczy, Niemodlina, Piławy Górnej, Prudnika i Skarbimierza-Osiedla.

Finałowe wyniki:
– OPEN MĘŻCZYZN:
– 1/4 finału
BRZEG TEAM – TARGAY BALA 6:4; GTW – PRZECZA C.R.E.W. 12:8; GRAMY BEZ SPINY – ALKUSY 8:5; BAMBUSY – EKIPA Z DŻIPA 5:6

– o miejsca 5-8
ALKUSY – BAMBUSY 10:0 vo; pozostałych meczów o miejsca 5-8 również nie rozegrano

– o miejsca 9-11
PIŁAWA GÓRNA CREW – KAMYCZKI 0:10 vo; 76ers BRZEG – PIŁAWA GÓRNA CREW 10:0 vo; KAMYCZKI – 76ers BRZEG 5:8

– 1/2 finału:
BRZEG TEAM – GTW 4:5; GRAMY BEZ SPINY – EKIPA Z DŻIPA 9:7

– o 3 miejsce:
BRZEG TEAM – EKIPA Z DŻIPA 10:8

– finał
GTW – GRAMY BEZ SPINY 9:8 po dogrywce

KOLEJNOŚĆ WE WSZYSTKICH KATEGORIACH:

– KATEGORIA MŁODZIKÓW
1. NBA Niemodlin:
Dominik Cymbała, Mieszko Paluch, Szymon Drzewiecki, Konrad Korzanowski

– KATEGORIA KADETÓW
1. BLACK TEAM Brzeg:
Jan Wyrzykowski, Kacper Gąsior, Szymon Puszkiewicz

– KATEGORIA JUNIOREK
1. BASKET WOMAN:
Julia Maciejewska, Wiktoria Stala, Magda Libront, Anna Międzybrodzka, Sara Janiec
2. BASKET PINK:
Kamila Szymczak, Katarzyna Pszczolarska, Katarzyna Chmiel, Sandra Pudysiak, Aleksandra Pszczolarska

– KATEGORIA JUNIORÓW
1. BAD BOYS OPOLE:
Tomasz Janicki, Karol Charyło, Patryk Wilk
2. UDAJEMY ŻE GRAMY BRZEG:
Bartosz Chomaniec, Robert Kisielewski, Jacek Kowalik, Paweł Salacz
3. THUNDERSTRUCK OPOLE:
Mateusz Szweiger, Michał Czepiel, Daniel Leluszko
4. ŻÓŁTE PAPCIE LEWIN BRZESKI:
Radosław Kredka, Łukasz Głusiak, Damian Stasiak

– KATEGORIA OPEN KOBIET
1. BASKET GREEN:
Natalia Bucyk, Karolina Jankowska, Kamila Kudłak
2. NO NAME:
Magdalena Bogdan, Emilia Bartczak, Anna Stabiszewska, Magdalena Gajdemska
3. ADVENTURE TEAM:
Aleksandra Błasiak, Anna Chmiel, Aleksandra Płuciennik, Emilia Traka

– KATEGORIA MIESZANA
1. SZKOŁA PŁYWANIA NERO BRZEG:
Klaudia Rzeszut, Piotr Rzeszut, Grzegorz Rzeszut, Paweł Rzeszut
2. SZAK ATAK:
Andrzej Rzepiela, Michał Wierzbicki, Emilia Bartczak
3. GRUPA Z WYINDYWIDUALIZOWANEGO TŁUMU…
Michał Margol, Magdalena Bogdan, Kamil Bogdan, Jan Wyrzykowski
4. STAL MYŚLNIK BRZEG KROPKA PEEL BRZEG:
Paulina Tudaj, Mateusz Tomczak, Mariusz Kolekta
5. SROCZKI:
Marek Soroka, Daniel Soroka, Dominika Soroka, Karol Mroziński

– KATEGORIA OPEN
1. GTW:
Szymon Kucia, Tomasz Łakis, Jarosław Pawłowski, Adam Cichoń
2. GRAMY BEZ SPINY OPOLE:
Dominik Brandt, Tomasz Janicki, Patryk Wilk, Karol Charyło
3. BRZEG TEAM:
Tomasz Pieszyński, Michał Kucharski, Krzysztof Pachołek, Robert Dzikiewicz
4. EKIPA Z DŻIPA:
Robert Grabowski, Rafał Kuczyński, Wiktor Nowacki, Daniel Gaj
5. ALKUSY:
Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Paweł Ogrodnik
6-8.
TARGAY BALA ZIĘBICE:
Szymon Zieliński, Artur Barycza, Łukasz Wolny, Dawid Cios
PRZECZA C.R.E.W.:
Irek Trepka, Paweł Grobelak, Bartek Hiszpański, Krzysztof Zieliński
BAMBUSY NYSA:
Daniel Dziasek, Marcin Lisowski, Przemysław Pawlak
9. 76ers BRZEG:
Mariusz Florków, Michał Binek, Tomasz Redka
10. KAMYCZKI BRZEG:
Maciej Głowacki, Marek Szupieńko, Igor Prorok
11. PIŁAWA GÓRNA CREW:
Arkadiusz Majcher, Damian Komisarz, Marcin Szeliga, Cyprian Stępień