Weekendowy informator sportowy 25-26.03.2017

0
Reklama
Reklama

W weekend wracają rozgrywki sportowe. Po dwóch wygranych spotkaniach wyjazdowych, przed własną publicznością swój pierwszy mecz rozegra brzeska Stal. W ostatniej kolejce na wyjeździe Gredar powalczy o punkty, które zapewnią utrzymanie się w I lidze. 


 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Piłka Nożna:

BTP Stal Brzeg – Piast Żmigród, sobota, 1.04.2017, godzina 15:00, Stadion Miejski ul. Sportowa 1

Po dwóch zwycięstwach na wyjeździe zespół Stali wraca na obiekt w Brzegu. W sobotę o godzinie 15 Żółto-niebiescy podejmować będą dziesiątą ekipę obecnych rozgrywek – Piast Żmigród. Zespół Stali Brzeg chce podtrzymać serię zwycięstw i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu.

LZS Starowice – Agroplon Głuszyna, sobota 1.04.2017, godzina 16:00, Stadion Miejski w Grodkowie ul. Sportowa

Do ciekawego spotkania dojedzie w sobotę na Stadionie Miejskim w Grodkowie. LZS Starowice będą podejmować Agroplon Głuszyna. Oba zespoły dzieli jeden punkt różnicy i miejsce w tabeli ligowej. Podobna ilość strzelonych i straconych bramek zapowiada niezłe widowisko.

Piłka ręczna:

KSSPR Końskie – UKS Olimp Grodków, sobota 1.04.2017, godzina 18:00, Hala Sportowa UMiG Końskie ul. Stoińskiego 3

Olimp po kilku meczach bez zwycięstwa ponownie będzie walczył o ligowe punkty. Sytuacja grodkowian nie jest najlepsza. Drużyna z Grodkowa może liczyć się już z ewentualnym spadkiem do II ligi.

SKS Orlik Brzeg – UKS Lider Swarzędz, sobota 1.04.2017 Szkoła, godzina 12:30 Podstawowa w Zalasewie ul. Heweliusza 26, 62-020 Zalasewo

Zespół Orlika rozegra drugie spotkanie z rzędu na wyjeździe, rywalem brzeskich szczypiornistów będzie Lider Swarzędz. Wielkopolanie znajdują się o dwie pozycje niżej, niż brzeżanie, co oznacza że w tej kolejce Orlik może wywalczyć kolejne punkty. W zeszłym tygodniu podopieczni trenera Pietraszki przegrali z AZS Zielona Góra.

Futsal:

Remedium Hybryd Pyskowice – Futsal Team Brzeg, niedziela 2.04.2017, godzina 18:00 , Hala widowiskowo-sportowa im. Huberta Wagnera ul. Strzelców Bytomskich 1a

W ostatnim ligowym spotkaniu Gredar zmierzy się z drużyną Remedium. Po ostatnim sensacyjnym zwycięstwie z Gwiazdą Ruda Śląska, zawodnicy z Brzegu prawdopodobnie złapali wiatr w żagle. W drużynie jest pełna mobilizacja i zapał do walki o utrzymanie i grę w przyszłym sezonie na parkietach pierwszoligowych.

*Informacje na temat imprez sportowych i wpisanych w Weekendowy Informator Sportowy pochodzą z oficjalnych profili i stron organizatorów z portalu facebook, materiałów przesłanych do redakcji brzeg24.pl oraz portali związkowych.

Reklama
Reklama