Olimp przegrał z MTS Chrzanów

0

W ostatnim meczu przed własną publicznością Olimp doznał kolejnej porażki z MTS Chrzanów. Wygrana Cabanów przybliżyła zespół z Małopolski do gry w barażach. Podopieczni Adama Piekarczyka mogą jeszcze jej uniknąć, wszystko wyjaśni ostatnia kolejka.

Spotkanie rozpoczęło się od lepszej gry w ataku przyjezdnych. W ciągu dziesięciu minut wyszli na trzybramkowe prowadzenie 4:7. W następnej części pierwszej połowy podopieczni Michała Piecha doprowadzili do remisu w 18. minucie 11:11. Remis nie trwał długo, ponieważ rywale ponownie zaczęli regularnie rzucać do bramki Olimpu. Siedem celnych trafień do końca pierwszej połowy Małopolan, i trzy Grodkowian zakończyło pierwszą połowę 14:18.

W drugiej połowie meczu, przez pierwsze trzy minuty Olimpiczycy ponownie odrobili straty. Przy stanie 20:21 wydawało się, że grodkowianie rzucili swojemu rywalowi rękawicę. Następne minuty drugiej połowy zweryfikowała gra na parkiecie. Wyrównana gra trwała do 50. minuty, w ostatnich dziesięciu inicjatywę przejął MTS. Przy stanie 23:24 przyjezdni powiększyli swoją przewagę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 25:32, miejscowy Olimp doznał 21. porażki w rozgrywkach pierwszej ligi.

UKS Olimp Grodków vs MTS Chrzanów 25:32 (14:18)

Olimp: Młoczyński, Mierzwiński, Madaliński – Kolanko 3, Prokop 10, Klimków 1, Chmiel, Baran 2, Starczewski, Gradowski 1, Żubrowski 3, Bujak 1, Ogorzelec, Piech 3, Świerczyński 1, Turyniewicz. Trener Michał Piech. Kary: 6 minut, karne: 9/5

MTS: Sieczka, Gil, Górkowski – Madeja 1, Rola 4, Wierzbic 4, Gasin 4, Kowal, D, Skoczylas 7, Michał Olszewik 1, Krasucki, Orlicki 1, Kirsz 2, Stroński 2, M. Skoczylas 6, Bednarczyk. Trener Rafał Bugajski. Kary: 10 minut, karne: 3/3