Dobra informacja dla fanów małych smartfonów. iPhone 12 to może być smartfon dla Was!

0
Apple logo

Nie da się ukryć, na rynku brakuje aktualnie małych smartfonów. Tak naprawdę, jakkolwiek sensownym, nowym smartfonem aktualnie jest iPhone SE 2020. No właśnie, niedługo Apple przygotuje coś jeszcze dla szukających kompaktowych urządzeń, a będzie to iPhone 12.

iPhone 12 i 12 Pro w dwóch rozmiarach

Trochę po rozpoczęciu roku szkolnego, a dokładniej 8 września, odbędzie się konferencja Apple. To właśnie na niej ujrzymy po raz pierwszy oficjalnie m. in. nowe smartfony z serii iPhone 12. Najnowsze doniesienia ze świata technologii zdradzają bardzo ciekawą informację. Jak się okazuje, iPhone 12 może być ciekawą propozycją dla tych, którzy nie szukają, jak to się mówi, patelni. Dzisiaj w sklepie ciężko jest znaleźć dobry, a zarazem mały smartfon, a to zmienić ma nowy produkt od Apple. Okazuje się, że iPhone 12 jak i jego większy brat, iPhone 12 Pro, będą dostępne w dwóch rozmiarach. Pierwszy z nich ma być do kupienia w wersji z ekranem o przekątnej 5.4 cala oraz 6.1 cala. Drugi z kolei oferować ma ekrany 6.1 cala bądź 6.8 cala (to będzie dopiero patelnia!).

To właśnie ten pierwszy wariant iPhone’a 12 zapowiada się jako prawdziwy hit sprzedażowy. Na dodatek, krążą pogłoski, że ma kosztować mniej niż iPhone 11. Takie połączenie może oznaczać naprawdę udany smartfon. Mimo że nie jestem fanem tej marki, to ta informacja bardzo mnie zaciekawiła i wyczekuję premiery tych urządzeń. Być może moim następnym smartfonem będzie właśnie on, mam dość dużych ekranów, które ciężko obsługuje się jedną ręką. A jakie smartfony Wy preferujecie? Lubicie duże ekrany czy jednak wolicie coś kompaktowego? Czekacie na premierę nowych iPhone’ów? Dajcie znać w komentarzach!