Tańsza naprawa urządzeń Xiaomi z okazji 10-lecia marki!

0
Xiaomi

Nie oszukujmy się, wielu z nas upuściło przynajmniej raz w życiu smartfon. Bardzo często skończyło się to pęknięciem forntu urządzenia, prawda? Xiaomi, popularny producent smartfonów, obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji przyszykował dla nas ciekawą promocję, dzięki której taniej naprawimy uszkodzony sprzęt.

50% zniżki na usługę naprawy urządzenia Xiaomi

Od 1 września, przez dwa tygodnie, czyli do 15 września, Xiaomi uruchamia specjalną promocję. Z okazji swoich 10. urodzin przyszykował dla swoich fanów możliwość tańszej naprawy swoich urządzeń w ich serwisie pogwarancyjnym. Urządzenia, które są objęte tą akcją to wszystkie sprzęty, które są objęte gwarancją Xiaomi oraz te, które pochodzą z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Wychodzi na to, że niekoniecznie musi to być smartfon, choć zapewne najczęściej to właśnie one będą napływały do ich serwisu. Chiński producent postanowił obniżyć o 50% cenę usługi. Nie mylcie tego z całym kosztem naprawy, czyli kosztem części oraz wysyłką.

Dodatkowo, każda osoba, która zdecyduje się w tym czasie na skorzystanie z tej akcji promocyjnej, otrzyma od firmy mały upominek. Nie wiadomo jednak, co to dokładnie będzie. Aby poznać szczegóły o tej promocji, należy zadzwonić na ich infolinię serwisową pod numerem 22 726 38 10. Sprzęt można dostarczać osobiście do serwisu, ale też nie ma problemu z jego wysyłką nawet z drugiego końca Polski. Myślę, że to bardzo ciekawa akcja ze strony Xiaomi. Sporo osób może dzięki temu zaoszczędzić na naprawie uszkodzonego sprzętu tej marki i dalej w pełni cieszyć się swoim zakupem. Zamierzacie skorzystać z możliwości tańszej naprawy sprzętu od Xiaomi?