Prawdopodobnie jeszcze w tym roku Amazon oficjalnie wejdzie do Polski!

0
Amazon logo

Myślę, że duża część osób może kojarzyć Amazon. Pewnie nieraz spotkaliście się gdzieś w internecie z tą platformą. Niestety, w Polsce nie działa ona jeszcze na ten moment, najczęściej u nas korzystano z zakupów na niemieckiej stronie Amazona. Już niedługo może się to jednak zmienić. Amazon może wejść oficjalnie do Polski!

Amazon w Polsce jeszcze przed Czarnym Piątkiem

W ostatnim czasie nabrały tempa rozmowy pomiędzy amerykańskim gigantem, Amazonem, a naszą Pocztą Polską. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że jeszcze przed Czarnym Piątkiem, który w tym roku wypada 27 listopada, Amazon ma oficjalnie zawitać w Polsce. To byłoby naprawdę świetne! Myślę, że bardzo dużo osób czekało na wkroczenie tego giganta do naszego kraju. Szczególnie, że w Polsce mają oni kilka centrów logistycznych, chociażby pod Wrocławiem.

Amazon

Za dostarczanie paczek miałaby być odpowiedzialna właśnie nasza państwowa poczta. To mogłoby okazać się dla niej ratunkiem. W końcu, ostatnio nie mają się oni najlepiej. Amazon mógłby w ten sposób pomóc wyjść z kłopotów, a oni sami mogliby być konkurencją dla Allegro, który ma monopol w naszym kraju. Polski rzecznik Amazonu milczy na temat wejścia na nasz rynek. Pozostaje nam zatem czekać i trzymać kciuki, by plotki się potwierdziły. Po tym, jak wejdzie do Polski, z pewnością nieraz będę korzystał z jego usług. Czy Wy także chcielibyście zobaczyć Amazona w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!