Nowe konsole Xbox będzie można kupić w abonamencie w bardzo przystępnych cenach!

0
Xbox Series S Series X

Czasem każdy lubi się rozerwać, niekiedy grając w jakąś dobrą grę. Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafią nowe konsole od Microsoft. Mowa tu o Xbox Series S oraz Xbox Series X, które będzie można kupić nie tylko jako samo urządzenie, ale także w formie abonamentu. Miesięczne kwoty, jakie przyjdzie nam za nie zapłacić są bardzo atrakcyjne!

Nowe Xboxy w abonamencie niczym smartfon

Konsole te będzie można zakupić w abonamencie Xbox All Access. Co wchodzi w skład tego abonamentu? Oprócz samej konsoli, otrzymujemy także Xbox Game Pass Ultimate. Daje nam to dostęp do szerokiego zakresu gier oraz umożliwia granie w trybie wieloosobowym. Poznaliśmy właśnie polskie ceny tego abonamentu. Prezentują się one następująco:

  • Xbox Series S – 111 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy, łącznie 2664 zł;
  • Xbox Series X – 148 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy, łącznie 3552 zł.

To bardzo dobre ceny, ba, bardziej opłaca się w ten sposób kupić nowe konsole. Okazuje się, że wychodzi ona wówczas nieco taniej. Po odjęciu kwoty za Xbox Game Pass Ultimate, czyli 54.99 zł miesięcznie, otrzymamy Xbox Series S za 1344.26 zł, a Xbox Series X – 2232.24 zł. Dla porównania, same urządzenia te będą dostępne kolejno za 1349 zł oraz 2249 zł. To minimalna różnica, ale jednak jest, a tak naprawdę dopiero z dostępem do naprawdę sporej biblioteki gier oraz możliwości grania z innymi graczami pozwala nam korzystać z ich możliwości w pełni. Myślę, że to naprawdę bardzo dobra wiadomość dla osób, które czekają na nowe generacje konsol. W końcu, wygodniej będzie płacić taką kwotę co miesiąc niż wydać większą sumę pieniędzy na raz. Szczególnie, że nawet zaoszczędzimy trochę w ten sposób. Według mnie, Microsoft tym razem definitywnie wygrał wojnę konsolową. Jeśli zastanawiacie się, co kupić sobie bądź może swojemu dziecku, to nowe Xboxy wydają się być lepszym wyborem niż PlayStation 5.