Kalendarz Google z nową, przydatną funkcją

0
Kalendarz Google

Kalendarz to jedna z najprzydatniejszych funkcji na naszym smartfonie. Niby takie proste, a jednak potrafi nam niejednokrotnie bardzo pomóc w życiu codziennym. Jedną z aplikacji tego typu, myślę, że mogę tez powiedzieć, że najpopularniejszą, jest Kalendarz Google. Aplikacja ta zostaje rozbudowana o dodatkową funkcję!

Dodawanie zadań w Kalendarzu Google

Najczęściej na swoim smartfonie, a przynajmniej na Androidzie, jeśli korzystamy z kalendarza, to używamy do tego Kalendarza Google. Nie jest to jednak idealna aplikacja, ale amerykański gigant udoskonala swoją apkę. W końcu otrzymamy obsługę zadań oraz możliwość ich dodawania. Do tej pory było to dostępne jedynie na komputerowej wersji tej aplikacji, ale teraz się to zmienia. Od teraz użytkownicy Androida oraz iOS będą mogli cieszyć się nową możliwością w Kalendarzu Google.

Kalendarz Google

Będziemy mogli ustawić takie rzeczy jak data, czas trwania oraz przypomnienie o danym zadaniu. Zadania te będą synchronizowały się z komputerową wersją Kalendarza Google. Nie będziemy musieli zatem samemu przenosić zadań z jednej platformy na drugą. Wszystko to będzie odbywało się samoczynnie. To z pewnością może ułatwić życie wielu osobom. Taka lista zadań pozwoli nam nie zapomnieć o wszystkim, co mamy do wykonania danego dnia. Nasz smartfon będzie pamiętał o wszystkim za nas. Zmiana ta wprowadzana jest po stronie serwera. Co to oznacza? Niekoniecznie już w tym momencie możecie mieć do tego dostęp. Niewątpliwie jednak, na każdego przyjdzie pora. Należy po prostu czekać na swoją kolej, w najbliższej przyszłości powinniście mieć to już dostępne na swoich smartfonach!