Jaka to melodia, czyli Spotify pomoże ci znaleźć tytuł piosenki po tekście!

0
Spotify logo

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie głowił się pół dnia nad tytułem jakiejś piosenki. Znaliście tekst, jakiś jego fragment, ale kompletnie nie pamiętaliście tytułu. Nie zliczę tego, ile razy ja tak miałem w życiu. Na pomoc przychodzi nam Spotify!

To coś, czego potrzebowaliśmy

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych do słuchania muzyki czy też, już od dłuższego czasu, podcastów. Osobiście korzystam z niego od ponad 6 lat, z czego od 4 lat korzystam jako użytkownik premium. Jest to dla mnie najwygodniejsza forma słuchania muzyki, mam dostęp do ogromnego zasobu muzyki zawsze pod ręką. Myślę, że wśród Was również jest dość dużo osób, które korzystają aktywnie ze Spotify i chyba również są zadowoleni. Do tego serwisu właśnie wprowadzona została nowa funkcja, która może nam trochę ułatwić życie. Niby to mała zmiana, ale to jest coś, czego potrzebowaliśmy.

Spotify wyszukiwanie piosenek po tekście

Nowa funkcja w Spotify pomoże nam znaleźć dany utwór po fragmencie jego tekstu. W końcu przestaniemy się głowić nad tytułem piosenki i bardzo szybko znajdziemy to, czego szukamy. Niby nic wielkiego, a naprawdę przydatne, prawda? Nowa funkcja już działa i osobiście przetestowałem ją na kilku piosenkach. Faktycznie działa tak, jak trzeba i bez problemu odnajduje to, co powinno. Jeśli korzystacie ze Spotify tak samo jak ja, sprawdźcie tę opcję! A nuż akurat Wam się to przyda?