Świetna promocja dla studentów od Allegro!

0

Są tutaj studenci? Allegro przygotowało świetną ofertę dla Was. Już teraz możecie odebrać prezent w postaci półrocznego abonamentu Allegro Smart zupełnie za darmo! Jak go odebrać?

6 miesięcy Allegro Smart za darmo dla studentów

Rok akademicki się zaczął, studenci wracają na uczelnię, choć w trochę innym stylu niż dotychczas. Allegro przygotowało naprawdę dobrą promocję właśnie dla tej grupy osób. Już teraz można odebrać 6 miesięcy darmowego abonamentu Allegro Smart zupełnie za darmo. Jak to zrobić? Bardzo łatwo! Przede wszystkim, musicie wejść na stronę, do której link macie TUTAJ. Logujecie się na swoje konto Allegro, wybieracie swoją uczelnię na liście, podajecie e-mail studencki albo wysyłacie zdjęcie legitymacji studenckiej i czekacie na maila weryfikacyjnego. Gdy już go otrzymacie, potwierdzacie rejestrację i gotowe!

Właśnie w ten sposób możecie otrzymać 6 miesięcy darmowego Allegro Smart. Na co pozwala Allegro Smart? Przede wszystkim, na darmową wysyłkę od 40 zł od wybranych sprzedawców. Do tego, często są też promocje przeznaczone tylko dla użytkowników Allegro Smart. To jednak nie koniec! Oprócz tego, możecie odebrać odebrać dodatkowe zniżki oraz bonusy. Oto ich lista:

  • 20% zniżki na przejazd hulajnogami blikee.city;
  • 20% zniżki na FlixBus;
  • 20% zniżki na bilet do Multikina bądź brak dopłaty do fotelu VIP;
  • specjalny zestaw barowy za 12.90 zł w Multikinie;
  • 7 GB za darmo w Heyah;
  • 7 GB za darmo w T-Mobile.

Myślę, że to naprawdę bardzo korzystna promocja. Czekam tylko na odebranie mojej legitymacji studenckiej i natychmiastowo odbiorę prezent od Allegro.