Zgarnij 3 miesiące Spotify Premium za darmo!

0

Chyba każdy lubi dostać coś za darmo. Niby mówi się, że nie ma nic za darmo, a prawda jednak jest inna. Macie szansę zgarnąć za darmo Spotify Premium na 3 miesiące! Jest też coś dla tych, którzy już są użytkownikami tej platformy streamingowej.

Jeśli nigdy do tej pory nie korzystaliście ze Spotify, jednej z najpopularniejszych platform streamingowych do słuchania muzyki (i nie tylko!), to macie teraz świetną okazję na zapoznanie się z nią. Rejestrując się teraz, może uzyskać dostęp do trybu Premium na 3 miesiące zupełnie za darmo! Co daje ta możliwość? Przede wszystkim, brak reklam, które występują na darmowych kontach. Oprócz tego, możemy wybierać dowolne utwory, pobierać je, a także nie ma limitu zmieniania piosenek. Osobiście korzystam ze Spotify Premium od 5 lat i bardzo sobie chwalę tę platformę. To chyba najwygodniejsza metoda słuchania muzyki aktualnie.

Spotify logo

Jest też coś dla aktualnych klientów Spotify Premium – zniżka na abonament. Za 19.99 zł możemy wykupić sobie Premium na 3 miesiące. To bardzo dobra cena, standardowa cena to 29.99 zł na miesiąc w abonamencie dla jednej osoby lub 19.99 zł dla studentów. To praktycznie jak za darmo, niecałe 7 zł na miesiąc. Osobiście polecam Wam wypróbować Spotify, to najlepsza okazja na to. Myślę, że się nie zawiedziecie. Pamiętajcie, że oprócz muzyki, znajdziemy tam także podcasty o różnej tematyce i w różnych językach. Każdy znajdzie coś dla siebie.