Przetestuj Shazam w przeglądarce!

0
shazam

Znacie taką aplikację jak Shazam? Z jej pomocą możemy łatwo poznać tytuł danego utworu muzycznego, który teraz słyszymy. Wystarczy odpalić tę apkę na naszym smartfonie, a ona posłucha razem z nami danej piosenki i wskaże nam jej tytuł. Teraz możemy ją przetestować także w przeglądarce!

Shazam rozwija się coraz bardziej. Po przejęciu tej aplikacji przez Apple, dano nam dużo nowości. Teraz przyszła pora na kolejną, tym razem o wiele większą. Ruszają beta testy Shazam w przeglądarce internetowej! Już nie trzeba będzie sięgać po smartfona i odpalać na nim aplikacji, by poznać tytuł jakiejś piosenki. Już niedługo każdy z nas będzie miał możliwość skorzystania z tego po prostu po wejściu na ich stronę TUTAJ. Nie każdy jeszcze ma możliwość testowania tego, lecz z pewnością część z Was może już z tego korzystać. Wystarczy nadać uprawnienia do korzystania z mikrofonu tej stronie i gotowe.

Shazam

Shazam jest naprawdę całkiem użyteczną aplikacją. Myślę, że naprawdę duża część z Was kiedyś zastanawiała się, jaki tytuł nosi piosenka, którą właśnie słyszycie np. w radiu. Sam niejednokrotnie z niej skorzystałem i za każdym razem mnie nie zawiodła. Czasem nie jest tak łatwo doszukać się tytuły i wykonawcy po samym tekście, tym bardziej, jeśli jest to utwór zagraniczny i to niekoniecznie w języku angielskim. Wówczas Shazam naprawdę okazuje się być niesamowicie pomocny.