Opolski Ekspres Dęty zatrzyma się na stacji w Brzegu

0
Reklama

Już w najbliższą sobotę, 12 maja, o godzinie 12:40 na stacji kolejowej w Brzegu zatrzyma się Opolski Ekspres Dęty. Podczas IX edycji „Kolej na Orkiestrę, czyli Opolski Ekspres Dęty” na dworcowym peronie w Brzegu będzie można wysłuchać wyjątkowego koncertu.


W składzie ekspresu znajdą się trzy orkiestry: Orkiestra Politechniki Opolskiej, Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu oraz Grudzicka Orkiestra Dęta. Dyrygentem niezmiennie będzie Przemysław Ślusarczyk, opolski kompozytor, dyrygent, animator kultury i projektant „Kolei na Orkiestrę, czyli Opolskiego Ekspresu Dętego”.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

W 2013 roku akcja ta otrzymała wyróżnienie w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego”. Jej organizatorami są: POLREGIO, Politechnika Opolska i Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tegoroczna Orkiestra przejedzie trasą Kluczbork-Bukowo-Opole Główne-Brzeg-Grodków Śląski i z powrotem.

Bezpłatne bilety/miejscówki można otrzymać lub wygrać u patronów medialnych imprezy, których lista znajduje się pod linkiem: http://www.kolejnaorkiestre.art.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45&Itemid=566

 

Reklama
Reklama
Reklama