Koty szukają domu!

0

Wakacje to poza zimą szczególnie trudny czas dla zwierząt. Niestety wciąż sporo osób w związku z np. wyjazdem na wczasy decyduje się na oddanie – pozbycie się zwierzęcia. Bezdomne pupile to nie tylko dorosłe zwierzęta, ale także młode, porzucone tuż po przyjściu na świat. Wszystkie jednak pragną znaleźć nowego pana i rodzinę. Na adopcję czekają także koty w Lubszy. Zachęcamy do ich przygarnięcia.


W wielu artykułach, doniesieniach prasowych, w mediach przeczytać można różnego rodzaju informacje, które jedynie potwierdzają, że wciąż to człowiek wyrządza najwięcej krzywdy swoim braciom mniejszym. Zwierzęta mogą być wspaniałymi kompanami życia, najlepszymi przyjaciółmi, towarzyszami, stróżami… Bezdomnych zwierząt wciąż jest jednak wiele. Wszystkie pragną jednak znaleźć nowego, oddanego właściciela.

Na adopcję czekają także kotki w Lubszy. Jak czytamy na stronie www.ug.lubsza.gov.pl Urząd Gminy w Lubszy poszukuje domu dla kotów. Zwierzęta są w dobrym stanie zdrowotnym. Osoby chętne do ich przygarnięcia proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Lubszy pod numerem tel.  77 4118630 wew. 134. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć słodkiej gromadki kociaków na stronie Urzędu – miłość od pierwszego wejrzenia gwarantowana!