Donatan&Cleo już jutro w brzeskim amfiteatrze !

4

Polskie rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne oszalały w ciągu ostatnich kilku miesięcy na punkcie m.in. takich hitów jak „Nie lubimy robić” i „Równonoc”. Ze świecą szukać osób, które nie znałyby tych utworów. Muzyka Donatana&Cleo – bo o nich właśnie mowa – podbiła serca Polaków. Cleo – charyzmatyczna Słowianka obdarzona nietuzinkowym wokalem – stała się w ciągu kilku miesięcy najpopularniejszą wokalistką w sieci. Donatan tym samym stał się jednym z najbardziej znanych polskich producentów muzycznych i raperów.

Muzyki tego duetu będą mogli na żywo posłuchać mieszkańcy Brzegu w sobotę 23.08.2014 w ramach II edycji największego letniego muzycznego wydarzenia naszego miasta – Festiwalu „Music Camp” w brzeskim amfiteatrze.

Donatan&Cleo reprezentowali Polskę na Konkursie Eurowizji w 2014 roku, przełamali pechową passę i dostali się do ścisłego finału konkursu. Gdyby brano pod uwagę tylko głosowanie widzów – zajęliby tam wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce, co świadczyć może tylko o tym, że swoimi brzmieniami podbili serca Europejczyków. Płyta duetu „Równonoc. Słowiańska dusza” osiągnęła rekordową liczbę sprzedaży i szybko pokryła się platyną.

Na koncert do Brzegu Donatan i Cleo przyjadą właściwie prosto z gali Eska Music Awards w Szczecinie, gdzie być może zdobędą wszystkie nagrody z czterech kategoriach, w jakich zostali nominowani. Oprócz Donatana&Cleo w ramach „Music Camp” zaprezentują się także gwiazdy polskiej sceny muzyki reggae – Mesajah oraz Natural Dread Killaz.