Końcówka sezonu zasadniczego

0
2___blk__Kopiowanie_.JPG

 

Na karku maj, a Brzeska Liga Koszykówki jeszcze jest w fazie rundy zasadniczej. Do wyłonienia kompletnych par play-off’ów pozostały 3. kolejki.

Po 15. seriach spotkań na czele Gniotpol z kompletem zwycięstw. Drugi w tabeli BoB ma bilans 12 zwycięstw i 3 porażek, co pokazuje, jaką przewagę w tym sezonie ma ubiegłoroczny mistrz.

 

WYNIKI 14. I 15. KOLEJKI:

BRZESKA BRYGADA – KINGKOMPUTERY.PL 0 – 20 (W.O);

 

BULLETS – SAJDR 50 – 60 (12:16; 10:6; 13:20; 15:18)

BULLETS: Frańczak 6, Głowacki 11, Jankowski 5, Konstańciuk 5, Rzeszut 8, Szumiński, Wysocki 15,

SAJDR: Dziuba 5, Kaczmarczyk, Orliński, Ostrowski 2, Pustelnik 30, Staszak 10, Wieczorek 13.

 

GTW – LEWIN BRZESKI TEAM 79 – 29 (27:5; 16:4; 21:8; 15:12)

GTW: Bronowski 4, Kawarski 4, Kowalczyk P. 15; Kowalczyk W. 21; Lin 8; Marciniak 23; Sempik 4.

LB TEAM: Dzwonek 6, Florków 2, Gąsiorowski 4, Miarczyński 2, Monkiewicz, Niesłuchowski 15.

 

DULI – OPTIDENT – BOB 51 – 66 (18:17; 8:11; 17:17; 8:21)

DULI: Adamczyk 4, Dubas 8, Duliniec 8, Kołecki 4, Madejczyk, Pociecha 17, Sorokowski, Wańczyk 11.

BoB: Frańczak 15, Gębski, Gnatowicz 10, Kolekta, Lewandowski 2, Rabrski 21, Stępień 18.

 

BRYGADA – LEWIN BRZESKI TEAM 42 – 81 (10:14; 11:22; 6:21; 15:24)

BRYGADA: Granda 2, Karbowski 7, Kręć 5, Lubczyk 4, Żak 14, Zok 10.

LB TEAM: Dzwonek 23, Florków 6, Gąsiorowski 2, Krupski, Miarczyński 9, Niesłuchowski 14, Nowacki 11, Soroka 16.

 

NAMYSŁÓW – BOB 37 – 91 (6:27; 7:25; 15:16; 9:23)

NAMYSŁÓW: Hołownia 6, Krawecki 7, Makieła 9, Walczak 11, Zdyb 4.

BOB: Gębski, Kubiak 5, Lewandowski 2, Nesterowicz 16, Raburski 23, Stępień 45.

 

GNIOTPOL – KINGKOMPUTERY.PL 78 – 39 (12:7; 15:9; 19:13; 32:10)

GNIOTPOL: Dzikiewicz 13, Kołodziejski 8, Kucharski Marcin 23, Kucharski Michał 13, Kusa, Pachołek 5, Pieszyński 16.

KING: Binek 5, Hulewski, Ogrodnik 13, Turkowski 12, Łyczkowski 9.

 

GTW – SAJDR 54 – 70 (21:21; 13:13; 11:22; 9:14)

GTW: Bronowski 8, Lin 4, Marciniak 23, Pacuła 14, Sempik 5.

SAJDR: Dressler 2, Dziuba 15, Kaczmarczyk 11, Ostrowski 2, Pustelnik 17, Staszak 2, Szumega, Wieczorek, Wojciechowski.

 

DULI – OPTIDENT – BULLETS 57 – 65 (18:10; 19:18; 9:20; 11:17)

DULI: Adamczyk 17, Dubas 4, Madejczyk 6, Pociecha 5, Sorokowski 4, Wańczyk 21.

BULLETS: Frańczak 8, Głowacki 16, Jankowski, Konstańciuk 14, Rzeszut 3, Wysocki M. 21, Wysocki P. 3.

 

Zapowiedź 16. kolejki (2011-05-07);

Brzeska Brygada – GTW – g. 16:00; KingKomputery.pl – BoB  – g. 17:00; Gniotpol Basket Team – SAJDR – g. 18:00; Namysłów – Bullets – g. 19:00; Duli – Optident – Lewin Brzeski Team – g. 20:00

 

Zapowiedź 17. kolejki (2011-05-08):

Gniotpol Basket Team – GTW – g. 16:00; KingKomputery.pl – Bullets  – g. 17:00; BoB – Lewin Brzeski Team – g. 18:00; Brzeska Brygada – SAJDR – g. 19:00; Namysłów – Duli – Optident – g. 20.00