Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej wspomogło potrzebujące rodziny

0

Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej kilka razy w roku organizuje pomoc dla potrzebujących rodzin. W tym roku, w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, członkowie zarządu TRZB przygotowali paczki żywnościowe, które przekazano ubogim rodzinom.


Od kilku lat członkowie Towarzystwa Rozwoju Ziemi Brzeskiej nie pozostają głusi na potrzeby potrzebujących i osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Swoje wsparcie udzielają brzeskim rodzinom, dla których nawet zakupy podstawowych produktów żywnościowych, czy słodyczy dla dzieci bywa finansowo nie do udźwignięcia.

W tym roku w związku ze zbliżającą się Wielkanocą członkowie zarządu TRZB, tj. Cecylia Zdebik, Bolesław Gancarczyk, Stanisław Tobiasz i Jacek Hargot, odwiedzili dziewięć rodzin, którym przekazane zostały paczki z żywnością i słodkościami dla najmłodszych. Obdarowane rodziny nie kryły radości z darów jakie otrzymały, dzięki którym będą mogły spędzić święta bez obaw o finanse i zakupy jedzenia. To dla nich ogromna pomoc.

Jak udało nam się ustalić, środki, które TRZB przeznaczyło na wielkanocną pomoc świąteczną zostały uzyskane z organizowanych corocznie Balów Charytatywnych. Cieszy fakt, że są osoby, które chcą pomagać i którym nieobojętny jest los tych, którzy są potrzebujący i znajdują się w gorszej sytuacji.

Korzystając okazji pragniemy złożyć wszystkim czytelnikom Panoramy wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Ten Świąteczny czas niech będzie dla Państwa chwilą wytchnienia i okazją do uśmiechów w rodzinnym gronie – przekazali członkowie Towarzystwa Rozwoju Ziemi Brzeskiej.


DSCN7091