Podsumowano Ergowiosła – Rekord Brzegu

0

Od maja do września można było próbować swoich sił na dystansie 500 metrów na ergometrze wioślarskim. W ostatnią niedzielę września na Marinie była ostatnia taka okazja w sezonie letnim. Wtedy też nagrodzono najlepszych zawodników.


 

Wyniki Ergowiosła – Rekord Brzegu 2018 – 500 metrów

Kobiety – juniorki (do 18 lat, rok urodzenia 2000 i później)

  1. Sara Janiec – Brzeg – 01:52,1
  2. Anna Międzybrodzka – Stal Brzeg – 01:53,7

Kobiety – juniorki (do 18 lat, rok urodzenia 2000 i później), waga lekka (do 61,5 kg)

  1. Julia Dzieduszyńska – Brzeg – Stal Brzeg – 01:55,3
  2. Magdalena Libront – Stal Brzeg – 02:00,7
  3. Angelika Muszyńska – Stal Brzeg – 2:12,0

Kobiety – seniorki (od 19 do 35 lat, rok urodzenia 1983-1999)

  1. Lena Strojny – Stal Brzeg – 01:54,2
  2. Karolina Woroniecka – Stal Brzeg – 01:54,4
  3. Natalia Szymczak – Stal Brzeg – 02:00,6

Kobiety – seniorki (od 19 do 35 lat, rok urodzenia 1983-1999), waga lekka (do 61,5 kg)

  1. Żaneta Cisek – Brzeg – 01:53,3
  2. Monika Fiedor – Brzeg – 02:00,3
  3. Monika Morgiel – Stal Brzeg – 02:07,9
  4. Sandra Straszak – Stal Brzeg – 02:15,8

Kobiety – masters (powyżej 35 lat, rok urodzenia 1982 i wcześniej)

(wynik skorygowany wg tabeli poprawek czasowych dla odpowiedniego wieku)

  1. Magdalena Bielecka – Brzeg – 02:00,2 (wynik bez poprawki czasowej 2:03,0)
  2. Agnieszka Florek – Namysłów – 02:03,3 (2:07,0)
  3. Justyna Derlatka – Brzeg – 02:07,0 (2:12,6)
  4. Małgorzata Muzyczuk – Brzeg – 02:24,6 (2:29,7)

Kobiety – masters (powyżej 35 lat, rok urodzenia 1982 i wcześniej), waga lekka (do 61,5 kg)

(wynik skorygowany wg tabeli poprawek czasowych dla odpowiedniego wieku)

  1. Anna Trzaska – Brzeg – 1:59,2 (wynik bez poprawki czasowej 2:02,5)
  2. Wioletta Perkowska – Brzeg – 2:17,1 (2:19,9)

Mężczyźni – juniorzy (do 18 lat, rok urodzenia 2000 i później), waga lekka (do 75 kg)

  1. Jakub Maszkowski – Brzeg – 01:34,6
  2. Szymon Wyrwas – Brzeg – 01:37,2
  3. Piotr Staśkiewicz – Brzeg – 01:46,7
  4. Tomasz Szczepański – Brzeg – 01:51,7
  5. Maciej Chwastowski – Brzeg – 01:59,5

Mężczyźni – seniorzy (od 19 do 35 lat, rok urodzenia 1983-1999)

  1. Mirosław Lech – Brzeg – 01:23,1
  2. Henryk Domiński – Brzeg – 01:24,1
  3. Krzysztof Dąbrowski – Brzeg – 01:28,6
  4. Marcin Bieniaszewski – Brzeg – 01:30,2
  5. Maciej Kużdżał – Brzeg – 01:30,3
  6. Grzegorz Sokołowski – Brzeg – 01:34,5
  7. Marcin Stefaniszyn – Brzeg – 01:35,0
  8. Tomasz Mrozek – Brzeg – 01:35,7
  9. Rafał Sygut – Brzeg – 01:36,2
  10. Mateusz Tomczak – Brzeg – 01:38,2
  11. Tomasz Perkowski – Brzeg – 01:38,7
  12. Dawid Wójcik – Brzeg – 01:39,4
  13. Jędrzej Frączyk – Brzeg – 01:41,5
  14. Wojciech Tokarz – Brzeg – 01:43,3
  15. Mateusz Leszczyński – Brzeg – 01:44,8

Mężczyźni – seniorzy (od 19 do 35 lat, rok urodzenia 1983-1999), waga lekka (do 75 kg)

  1. Artur Cisiński – Brzeg – 01:36,3
  2. Robert Kuczkowski – Brzeg – 01:44,6
  3. Michał Małunowicz – Brzeg – 01:47,4
  4. Rafał Lipiński – Brzeg – 01:56,0

Mężczyźni – masters (powyżej 35 lat, rok urodzenia 1982 i wcześniej)

(wynik skorygowany wg tabeli poprawek czasowych dla odpowiedniego wieku)

  1. Marek Głogowski – Brzeg – 01:26,1 (wynik bez poprawki czasowej 01:31,2)
  2. Wojciech Dzieduszyński – Brzeg – 01:30,2 (01:34,8)
  3. Ryszard Dzwonek – Brzeg – 01:35,2 (1:37,7)
  4. Kazimierz Sołodowczuk – Brzeg – 01:38,1 (01:40,6)
  5. Jerzy Dycfeld – Brzeg – 01:38,8 (01:57,2)
  6. Marcin Naróg – Skarbimierz Os. – 01:39,7 (01:41,3)
  7. Dariusz Okoniewski – Brzeg – 01:42,3 (01:52,3)
  8. Robert Okoniewski – Brzeg – 01:42,6 (01:51,2)
  9. Jacek Podborączyński – Brzeg – 01:45,0 (01:46,6)

. Jerzy Rawski – Piastowice – -1:45,0 (01:46,8)

  1. Mariusz Kolekta – Brzeg – 01:52,3 (01:53,6)

Mężczyźni – masters (powyżej 35 lat, rok urodzenia 1982 i wcześniej), waga lekka (do 75 kg)

(wynik skorygowany wg tabeli poprawek czasowych dla odpowiedniego wieku)

  1. Piotr Krygier – Brzeg – 01:35,2 (01:36,5)
  2. Piotr Serwadczak – Michałowice – 01:36,9 (wynik bez poprawki czasowej 01:41,5)
  3. Aleksander Sadowiński – Brzeg – 01:40,3 (01:51,8)
  4. Jarosław Staśkiewicz – Brzeg – 01:47,5 (01:51,2)
  5. Jan Rabenda – Brzeg – 01:49,8 (02:00,5)