Koncert Walentynkowy w Grodkowie

1

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie zaprasza na walentynkowy koncert 17 lutego o godzinie 18:00 w sali kina „Klaps” Grodkowie odbędzie się koncert walentynkowy. Dla melomanów zagra Daniel Gałązka wraz z zespołem. Bilety w cenie 10zł można zakupić w kasie OKiR.


Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki – laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej. Zespół ma na swoim koncie ponad trzydzieści piosenek.

W listopadzie 2009 roku zespół w trakcie koncertu nagrał debiutancką płytę pt. „Dotykam dachów”, natomiast cztery lata później ukazała się ich druga płyta. Drugi krążek został nagrany tym razem w studio i nosi tytuł. „Odległości”.

W dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury. W roku 2013 DGZZ zagrał na dwóch dużych festiwalach muzycznych: „Przystanek Woodstock” oraz „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Styl muzyczny, jaki prezentują muzycy to w dużej mierze poezja śpiewana, która czerpie inspiracje w nowych brzmieniach. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem – Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.