Piknik rodzinny w Przylesiu

0

Piknik rodzinny w Przylesiu odbył się 25 maja 2018r . Pogoda w tym dniu dopisała. W pięknej majowej aurze obok szkoły zebrali się rodzice. W pierwszej części artystycznej przedszkolaki wierszem, piosenką, tańcem dały wyraz temu, jak bardzo kochają swoich rodziców i jak bardzo potrzebują ich w codziennym życiu. Na zakończenie tej części spotkania dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia oraz wręczyły prezenty. Następnie zaprosili swoich rodziców do zabawy w kole ,, Mam chusteczkę haftowaną”. W przerwie dzieci częstowały się owocami, napojami, a rodzicie ciastem i kawą. Po odpoczynku znów rozpoczęły się zabawy ze śpiewem i nauką tańca przedszkolnego. Kolejną niespodzianką był quiz dla mamy, taty i dziecka. Były to pytania o kolor oczu, to czego mama i tata nie lubią, za co kocham moją mamę, tatę. Po takim wysiłku wszyscy chętnie zasiedli do grillowanych kiełbasek. Po posiłku chętni rodzice wraz z dziećmi rysowali kredą swoją rodzinę. Grali z dziećmi w piłkę.
W tak przyjemnej atmosferze czas upłynął błyskawicznie. Takie spotkania są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i na długo zostaną w ich pamięci.
Składamy wielkie podziękowania rodzicom za ich aktywny wkład w organizację imprezy. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze i za rok znowu zaszczycą nas swoją obecnością.

Opracowała: Helena Romanowicz