„ZŁOTA GABI”

0

Gabriela Początek, zawodniczka LZS KS Olszanka- Pogorzela Sekcja Sportów Siłowych, wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Zawody odbyły się we Wrocławiu, a nasza zawodniczka wystartowała jako juniorka do 23 lat,w kategorii wagowej do 43 kg. Reprezentantka województwa opolskiego uzyskała następujące wyniki: przysiad 93 kg, wyciskanie leżąc 50 kg, martwy ciąg 100 kg, łącznie 243 kg, co dało jej zwycięstwo i złoty medal w tych zawodach.


Jak poinformował nas prezes Klubu p. Dariusz Ilów, Gabrysia uzyskała również przepustkę do wyjazdu na zawody rangi Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 24.11. – 02.12.2018 r. w miejscowości Kowno na Litwie.

W związku z licznymi kosztami związanymi z przygotowaniem naszej reprezentantki, Zarząd Klubu zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe naszej zawodniczki. Każde wsparcie i złotówka pomoże w realizacji planów związanych z udziałem w tak ważnej imprezie. Wpłaty można dokonywać na konto:

Bank Spółdzielczy Grodków – Łosiów 20 8870 0005 2004 0197 9538 0001 z dopiskiem „Złota Gabi”.

Wszystkich naszych kibiców już teraz zapraszamy na VIII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, które odbędą się 25 listopada 2018 roku w Sali sportowej Publicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylesiu. Zawody połączone będą z jubileuszem XX- lecia działalności Sekcji Sportów Siłowych LZS Olszanka-Pogorzela.

STRONG