Zespół BLUES GALERIA weźmie udział w II Festiwalu Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”

0

Już 12. sierpnia 2017 w Tarnowcu w Gminie Lubsza odbędzie się II edycji Festiwalu Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”, w ramach którego na scenie zaprezentują się zespoły wykonujące autorską muzykę z nurtu szeroko pojętej alternatywy. W przeglądzie weźmie udział 13 zespołów, które powalczą m.in. o możliwość nagrania płyty. Prezentujemy uczestników.


Zespół Blues Galeria to brzeska grupa wykonująca muzykę z pogranicza Bluesa, Rhythm & Blues, Boogie, Rock & Rolla. Na facebooku Blues Galerii znaleźć można bio zespołu, w którym czytamy,  że: „Zespół można spotkać zarówno na scenach ogólnopolskich festiwali jak i klubów bluesowych oraz różnego rodzaju imprezach kulturalnych. Proponujemy słuchaczom stylowe bluesy rodem z nad Delty Mississippi, elektryzujące chicagowskie bluesy, swingujące dźwięki pachnące Kalifornią, a także rytmiczne boogie czy taneczne Rock & rolle. Nowością w ofercie jest organizowanie tanecznych wieczorów bluesowych.”

Grupa występuje w składzie: Jan Mozolewski – śpiew, gitara, harmonijka, Jan Grajewski – gitara, Artur Radzimowski – gitara basowa, Marek Suczilin – perkusja.

blues galeria tarnogranie 2017 _brzeg24