Spektakl „Na końcu języka”

0

Brzeskie Centrum Kultury we współpracy z Niezależnym Ośrodkiem Kultury prezentuje spektakl zatytułowany „Na końcu języka”, w którym aktorzy Teatru Dnia Niepowszedniego zmierzą się z dziełami znanych polskich twórców.


Spektakl zbudowany jest w oparciu o fragmenty utworów literackich Michała Walczaka, Tomasza Jachimka, Krystiana Ławreniuka, Sławomira Mrożka, Edwarda Stachury, Jana Twardowskiego, Adama Boberskiego, Olgi Tokarczuk oraz fragmenty publicystyki prasowej i sieciowej, które prezentują aktorzyTeatru Dnia Niepowszedniego: Robert Solski, Weronika Kiesińska, Katarzyna Krajewska, Wiktoria Hajduk, Kamila Hankus, Marta Kośny, Krzysztof  Haas, Ewa Zając, Marcel Stanek, Bartosz Jasinowski, Dagmara Kocik.

Spektakl wyreżyserowała Maria Doroty Herman (BCK). Warto zauważyć, że to pierwsza produkcja BCK, która prezentowana jest poza siedzibą instytucji. Premiera odbyła się 1. lutego 2018 w brzeskiej Herbaciarni. Kolejne spektakle odbędą się w czwartek 08.02, czwartek 22.02 i niedzielę 25.02, o godz. 18:00. Bilety w cenie 5,00 zł dostępne w Punkcie Informacji Turystycznej oraz NOK Herbaciarnia.