Coco Dance Center podsumowało sezon artystyczny 2017/2018

0

Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center w Brzegu zakończyła sezon artystyczny 21 czerwca br. Sezon trudny i niosący ze sobą sporo zmian.


Po pierwsze, zmieniliśmy swoją siedzibę i dokonaliśmy praktycznie cudu, przygotowując 3 sale taneczne, pełne zaplecze i sanitariaty, w ciągu praktycznie dwóch tygodni ferii zimowych. Nauczyliśmy się wyburzać ściany, stawiać nowe i w jeden weekend położyć 600m2 paneli. Z tego miejsca bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim przyjaciołom i rodzicom, którzy się zaangażowali w sprawy remontowe, przeprowadzkowe i sprzątanie poremontowe!

Po drugie, nasze grupy się rozrosły, powstały nowe i rozszerzyliśmy ofertę zajęć w naszym grafiku. Dzięki czemu mogliśmy w tym sezonie uczestniczyć w 14 Ogólnopolskich Festiwalach Tanecznych w całej Polsce! Z żadnego nie wróciliśmy bez nagrody co daje nam wielkie powody do dumy! Reprezentowaliśmy Brzeg m.in. w Gliwicach, Pyskowicach, Wrocławiu, Chojnowie czy Nysie, skąd nasze zespoły przywiozły główne nagrody. Pokazuje to świetny rozwój naszych podopiecznych i ciągłą edukację, co przekłada się na wyniki i chęci do pokonywania kolejnych szczebli na drabinie do tanecznej doskonałości.

Już po raz siódmy zorganizowaliśmy Otwarte Taneczne Grand Prix Polski KOTWICE 2018, dzięki czemu, przez dwa dni, nasz Brzeg stał się stolicą tańca. Zawitały do nas zespoły taneczne m.in. z Warszawy, Piaseczna, Krakowa, Katowic, Gliwic, Przemyśla, Nowej Rudy, Legnicy, Kłodzka, Wrocławia, Opola, Sosnowca czy Kalisza. W tak zacnym towarzystwie tańczenie na scenie BCK to wielka przyjemność i zaszczyt, a zdobycie choćby Wyróżnienia to wielka nagroda. Dlatego wielkie ukłony dla naszych grup, które zaprezentowały się świetnie i zostały nagrodzone kilkukrotnie, a nasze najbardziej doświadczone grupy jak Mały Detal i Detal wytańczyły I miejsca! Z tego też miejsca chcielibyśmy podziękować Burmistrzowi p. Jerzemu Wrębiakowi za pomoc w organizacji oraz objęcie naszego Festiwalu Honorowym Patronatem oraz Dyrektorowi Brzeskiego Centrum Kultury p. Jackowi Ochmańskiego za kolejny rok współpracy i to nie tylko przy okazji organizacji Naszego Grand Prix Polski! Pozdrawiamy również naszych tanecznych przyjaciół z całej Polski, bo z roku na rok jest ich co raz więcej!

Sezon Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center zakończyła już po raz 8. Teraz na wakacjach przed nami kolejny wyjazd do Lądka Zdroju na XX Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej oraz my jako instruktorzy, jesteśmy zaproszeni do poprowadzenia warsztatów w całej Polsce od Poronina do Augustowa. Wakacyjny czas spędzimy również na naszych salach czy korytarzach, żeby przygotować je na następny sezon, który zapowiada się ekscytująco!

Bądźcie na bieżąco na www.taniecbrzeg.pl, sprawdzajcie grafiki, bo już od lipca ruszają zapisy na nowy sezon!

Zdrowego i tanecznego odpoczynku!
CDC