Zbigniew Sobków, gracz drugoligowego Granitu Strzelin, zwyciężył w czwartej tegorocznej edycji turnieju tenisa stołowego Piastowski Topspin. W pokonanym polu pozostawił zwycięzcę poprzedniego turnieju, Ewarysta Zasadzińskiego z Wrocławia i Mariusza Centnera, który wygrał drugi turniej.
Najlepszy z brzeżan, Grzegorz Omelan, zajął 5 miejsce. W rankingu prowadzi Zasadziński przed Centnarem, a najlepszy z brzeżan – Jacek Matuszewski – jest czwarty.
Następny turniej odbędzie się 6 maja i będzie I Memoriałem Zbigniewa Piątkowskiego, brzeskiego działacza pingpongowego.
Wyniki turnieju:
1. |
Sobków Zbigniew |
Strzelin |
80 |
pkt. |
2. |
Zasadziński Ewaryst |
Wrocław |
70 |
pkt. |
3. |
Centner Mariusz |
Żerniki Wrocławskie |
60 |
pkt. |
4. |
Jaszkowic Krzysztof |
Kąty Opolskie |
55 |
pkt. |
5. |
Omelan Grzegorz |
Brzeg |
50 |
pkt. |
6. |
Kolman Marcin |
Niemodlin |
49 |
pkt. |
7. |
Wateha Robert |
Brzeg |
48 |
pkt. |
8. |
Gumuliński Piotr |
Opole |
47 |
pkt. |
9. |
Bega Krystian |
Zdzieszowice |
46 |
pkt. |
10. |
Matuszewski Jacek |
Brzeg |
45 |
pkt. |
11. |
Andrzejewski Andrzej |
Brzeg |
44 |
pkt. |
12. |
Muszkieta Tomasz |
Oława |
43 |
pkt. |
13. |
Izydorczyk Jan |
Opole |
42 |
pkt. |
14. |
Kędra Ireneusz |
Brzeg |
41 |
pkt. |
15. |
Lepich Marcin |
Gogolin |
40 |
pkt. |
16. |
Jarecka Marcelina |
Jelcz-Laskowice |
39 |
pkt. |
17. |
Marchalewicz Wacław |
Miłków |
38 |
pkt. |
18. |
Machoń Radosław |
Opole |
37 |
pkt. |
19. |
Miś Robert |
Wrocław |
36 |
pkt. |
20. |
Pacek Marek |
Brzeg |
35 |
pkt. |
21. |
Stępień Tadeusz |
Brzeg |
34 |
pkt. |
22. |
Kokott Józef |
Syców |
33 |
pkt. |
23. |
Burek Jerzy |
Syców |
32 |
pkt. |
24. |
Szmidt Zbigniew |
Łąka Opatowska |
31 |
pkt. |
25. |
Stopyra Krzysztof |
Żerniki Wrocławskie |
30 |
pkt. |
26. |
Poloczek Piotr |
Opole |
29 |
pkt. |
27. |
Kokott Jacek |
Syców |
28 |
pkt. |
28. |
Jarecki Gerard |
Jelcz-Laskowice |
27 |
pkt. |
29. |
Jarecka Malwina |
Jelcz-Laskowice |
26 |
pkt. |
30. |
Chojnacki Stanisław |
Syców |
25 |
pkt. |
31. |
Zając Hanna |
Wrocław |
24 |
pkt. |
32. |
Adaszyński Mateusz |
Niemodlin |
23 |
pkt. |
33. |
Michniacki Franciszek |
Oława |
22 |
pkt. |
34. |
Wróbel Karol |
Syców |
21 |
pkt. |
35. |
Łazor Agnieszka |
Brzeg |
20 |
pkt. |
36. |
Romanowski Paweł |
Niemodlin |
19 |
pkt. |
37. |
Przygoda Michał |
Oława |
18 |
pkt. |
38. |
Wartalski Dawid |
Oława |
17 |
pkt. |
39. |
Kliś Martyna |
Niemodlin |
16 |
pkt. |
40. |
Lepich Dawid |
Gogolin |
15 |
pkt. |
Po czterech turniejach:
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
IX |
S |
||
1. |
Zasadziński Ewaryst |
60 |
49 |
80 |
70 |
259 |
|||||
2. |
Centner Mariusz |
48 |
80 |
49 |
60 |
237 |
|||||
3. |
Machoń Radosław |
45 |
60 |
60 |
37 |
202 |
|||||
4. |
Matuszewski Jacek |
47 |
50 |
47 |
45 |
189 |
|||||
5. |
Izydorczyk Jan |
44 |
55 |
45 |
42 |
186 |
|||||
6. |
Wateha Robert |
50 |
44 |
43 |
48 |
185 |
|||||
7. |
Omelan Grzegorz |
49 |
47 |
30 |
50 |
176 |
|||||
8. |
Mały Szczepan |
55 |
45 |
70 |
170 |
||||||
9. |
Andrzejewski Andrzej |
38 |
38 |
41 |
44 |
161 |
|||||
10. |
Kędra Ireneusz |
36 |
26 |
26 |
41 |
129 |
|||||
11-12. |
Gumuliński Piotr |
80 |
47 |
127 |
|||||||
Miś Robert |
41 |
50 |
36 |
127 |
|||||||
13. |
Stępień Tadeusz |
43 |
43 |
34 |
120 |
||||||
14-15. |
Jarecka Marcelina |
39 |
37 |
39 |
115 |
||||||
Waliduda Jarosław |
37 |
36 |
42 |
115 |
|||||||
16. |
Marchalewicz Wacław |
37 |
39 |
38 |
114 |
||||||
17. |
Muszkieta Tomasz |
70 |
43 |
113 |
|||||||
18. |
Lepich Marcin |
70 |
40 |
110 |
|||||||
19. |
Pacek Marek |
27 |
46 |
35 |
108 |
||||||
20. |
Gruszka Zbigniew |
29 |
39 |
38 |
106 |
||||||
21. |
Adaszyński Mateusz |
22 |
32 |
28 |
23 |
105 |
|||||
22. |
Borkowski Bartosz |
42 |
55 |
97 |
|||||||
23-24. |
Bega Krystian |
48 |
46 |
94 |
|||||||
Stopyra Krzysztof |
30 |
34 |
30 |
94 |
|||||||
25. |
Krzyżanowski Wojciech |
32 |
29 |
32 |
93 |
||||||
26. |
Marchewski Wincenty |
42 |
48 |
90 |
|||||||
27. |
Sobków Zbigniew |
80 |
80 |
||||||||
28. |
Kokott Józef |
40 |
33 |
73 |
|||||||
29. |
Kaczmarek Tomasz |
23 |
24 |
23 |
70 |
||||||
30. |
Kubica Marta |
24 |
21 |
24 |
69 |
||||||
31-33. |
Burek Jerzy |
36 |
32 |
68 |
|||||||
Rajskii Maciej |
33 |
35 |
68 |
||||||||
Patrzałek Mateusz |
41 |
27 |
68 |
||||||||
34. |
Jarecki Gerard |
40 |
27 |
67 |
|||||||
35. |
Kędra Damian |
30 |
34 |
64 |
|||||||
36. |
Socha Dariusz |
27 |
29 |
56 |
|||||||
37. |
Jaszkowic Krzysztof |
55 |
55 |
||||||||
38. |
Szmidt Zbigniew |
22 |
31 |
53 |
|||||||
39. |
Kolman Marcin |
49 |
49 |
||||||||
40. |
Paluszkiewicz Jakub |
22 |
25 |
47 |
|||||||
41-42. |
Strzeja Andrzej |
46 |
46 |
||||||||
Mały Anna |
46 |
46 |
|||||||||
43. |
Rybczyński Dariusz |
44 |
44 |
||||||||
44-45. |
Romanowski Paweł |
21 |
19 |
40 |
|||||||
Nossol Józef |
40 |
40 |
|||||||||
46-48. |
Kliś Martyna |
19 |
16 |
35 |
|||||||
Wicher Robert |
35 |
35 |
|||||||||
Gall Sebastian |
35 |
35 |
|||||||||
49. |
Gumuliński Paweł |
34 |
34 |
||||||||
50-51. |
Górecki Bogusław |
33 |
33 |
||||||||
Frączek Zbigniew |
33 |
33 |
|||||||||
52-54. |
Mikoś Zuzanna |
31 |
31 |
||||||||
Bracki Tadeusz |
31 |
31 |
|||||||||
Kwaśnicko Wojciech |
31 |
31 |
|||||||||
55. |
Poloczek Piotr |
29 |
29 |
||||||||
56-58. |
Kokott Jacek |
28 |
28 |
||||||||
Witoszyński Jerzy |
28 |
28 |
|||||||||
Huczuk Piotr |
28 |
28 |
|||||||||
59-60. |
Jarecka Malwina |
26 |
26 |
||||||||
Łastowski Grzegoorz |
26 |
26 |
|||||||||
61-63. |
Chojnacki Stanisław |
25 |
25 |
||||||||
Dziewierski Marian |
25 |
25 |
|||||||||
Stats Mateusz |
25 |
25 |
|||||||||
64. |
Zając Hanna |
24 |
24 |
||||||||
65. |
Miller Lesław |
23 |
23 |
||||||||
66. |
Michniacki Franciszek |
22 |
22 |
||||||||
67-68. |
Wróbel Karol |
21 |
21 |
||||||||
Mikoś Mikołaj |
21 |
21 |
|||||||||
89-70. |
Łazor Agnieszka |
20 |
20 |
||||||||
Gachowski Maciej |
20 |
20 |
|||||||||
71-72. |
Przygoda Michał |
18 |
18 |
||||||||
Kosielski Patryk |
18 |
18 |
|||||||||
73. |
Wartalski Dawid |
17 |
17 |
||||||||
74. |
Lepich Dawid |
15 |
15 |