4. turniej Piastowskiego Topspina za nami

0
fot. Alicja Grubiak

Zbigniew Sobków, gracz drugoligowego Granitu Strzelin, zwyciężył w czwartej tegorocznej edycji turnieju tenisa stołowego Piastowski Topspin. W pokonanym polu pozostawił zwycięzcę poprzedniego turnieju, Ewarysta Zasadzińskiego z Wrocławia i Mariusza Centnera, który wygrał drugi turniej.


Najlepszy z brzeżan, Grzegorz Omelan, zajął 5 miejsce. W rankingu prowadzi Zasadziński przed Centnarem, a najlepszy z brzeżan – Jacek Matuszewski – jest czwarty.

Następny turniej odbędzie się 6 maja i będzie I Memoriałem Zbigniewa Piątkowskiego, brzeskiego działacza pingpongowego.

Wyniki turnieju:

 

1.

Sobków Zbigniew

Strzelin

80

pkt.

2.

Zasadziński Ewaryst

Wrocław

70

pkt.

3.

Centner Mariusz

Żerniki Wrocławskie

60

pkt.

4.

Jaszkowic Krzysztof

Kąty Opolskie

55

pkt.

5.

Omelan Grzegorz

Brzeg

50

pkt.

6.

Kolman Marcin

Niemodlin

49

pkt.

7.

Wateha Robert

Brzeg

48

pkt.

8.

Gumuliński Piotr

Opole

47

pkt.

9.

Bega Krystian

Zdzieszowice

46

pkt.

10.

Matuszewski Jacek

Brzeg

45

pkt.

11.

Andrzejewski Andrzej

Brzeg

44

pkt.

12.

Muszkieta Tomasz

Oława

43

pkt.

13.

Izydorczyk Jan

Opole

42

pkt.

14.

Kędra Ireneusz

Brzeg

41

pkt.

15.

Lepich Marcin

Gogolin

40

pkt.

16.

Jarecka Marcelina

Jelcz-Laskowice

39

pkt.

17.

Marchalewicz Wacław

Miłków

38

pkt.

18.

Machoń Radosław

Opole

37

pkt.

19.

Miś Robert

Wrocław

36

pkt.

20.

Pacek Marek

Brzeg

35

pkt.

21.

Stępień Tadeusz

Brzeg

34

pkt.

22.

Kokott Józef

Syców

33

pkt.

23.

Burek Jerzy

Syców

32

pkt.

24.

Szmidt Zbigniew

Łąka Opatowska

31

pkt.

25.

Stopyra Krzysztof

Żerniki Wrocławskie

30

pkt.

26.

Poloczek Piotr

Opole

29

pkt.

27.

Kokott Jacek

Syców

28

pkt.

28.

Jarecki Gerard

Jelcz-Laskowice

27

pkt.

29.

Jarecka Malwina

Jelcz-Laskowice

26

pkt.

30.

Chojnacki Stanisław

Syców

25

pkt.

31.

Zając Hanna

Wrocław

24

pkt.

32.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

23

pkt.

33.

Michniacki Franciszek

Oława

22

pkt.

34.

Wróbel Karol

Syców

21

pkt.

35.

Łazor Agnieszka

Brzeg

20

pkt.

36.

Romanowski Paweł

Niemodlin

19

pkt.

37.

Przygoda Michał

Oława

18

pkt.

38.

Wartalski Dawid

Oława

17

pkt.

39.

Kliś Martyna

Niemodlin

16

pkt.

40.

Lepich Dawid

Gogolin

15

pkt.

 

 

Po czterech turniejach:

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Zasadziński Ewaryst

60

49

80

70

259

2.

Centner Mariusz

48

80

49

60

237

3.

Machoń Radosław

45

60

60

37

202

4.

Matuszewski Jacek

47

50

47

45

189

5.

Izydorczyk Jan

44

55

45

42

186

6.

Wateha Robert

50

44

43

48

185

7.

Omelan Grzegorz

49

47

30

50

176

8.

Mały Szczepan

55

45

70

170

9.

Andrzejewski Andrzej

38

38

41

44

161

10.

Kędra Ireneusz

36

26

26

41

129

11-12.

Gumuliński Piotr

80

47

127

Miś Robert

41

50

36

127

13.

Stępień Tadeusz

43

43

34

120

14-15.

Jarecka Marcelina

39

37

39

115

Waliduda Jarosław

37

36

42

115

16.

Marchalewicz Wacław

37

39

38

114

17.

Muszkieta Tomasz

70

43

113

18.

Lepich Marcin

70

40

110

19.

Pacek Marek

27

46

35

108

20.

Gruszka Zbigniew

29

39

38

106

21.

Adaszyński Mateusz

22

32

28

23

105

22.

Borkowski Bartosz

42

55

97

23-24.

Bega Krystian

48

46

94

Stopyra Krzysztof

30

34

30

94

25.

Krzyżanowski Wojciech

32

29

32

93

26.

Marchewski Wincenty

42

48

90

27.

Sobków Zbigniew

80

80

28.

Kokott Józef

40

33

73

29.

Kaczmarek Tomasz

23

24

23

70

30.

Kubica Marta

24

21

24

69

31-33.

Burek Jerzy

36

32

68

Rajskii Maciej

33

35

68

Patrzałek Mateusz

41

27

68

34.

Jarecki Gerard

40

27

67

35.

Kędra Damian

30

34

64

36.

Socha Dariusz

27

29

56

37.

Jaszkowic Krzysztof

55

55

38.

Szmidt Zbigniew

22

31

53

39.

Kolman Marcin

49

49

40.

Paluszkiewicz Jakub

22

25

47

41-42.

Strzeja Andrzej

46

46

Mały Anna

46

46

43.

Rybczyński Dariusz

44

44

44-45.

Romanowski Paweł

21

19

40

Nossol Józef

40

40

46-48.

Kliś Martyna

19

16

35

Wicher Robert

35

35

Gall Sebastian

35

35

49.

Gumuliński Paweł

34

34

50-51.

Górecki Bogusław

33

33

Frączek Zbigniew

33

33

52-54.

Mikoś Zuzanna

31

31

Bracki Tadeusz

31

31

Kwaśnicko Wojciech

31

31

55.

Poloczek Piotr

29

29

56-58.

Kokott Jacek

28

28

Witoszyński Jerzy

28

28

Huczuk Piotr

28

28

59-60.

Jarecka Malwina

26

26

Łastowski Grzegoorz

26

26

61-63.

Chojnacki Stanisław

25

25

Dziewierski Marian

25

25

Stats Mateusz

25

25

64.

Zając Hanna

24

24

65.

Miller Lesław

23

23

66.

Michniacki Franciszek

22

22

67-68.

Wróbel Karol

21

21

Mikoś Mikołaj

21

21

89-70.

Łazor Agnieszka

20

20

Gachowski Maciej

20

20

71-72.

Przygoda Michał

18

18

Kosielski Patryk

18

18

73.

Wartalski Dawid

17

17

74.

Lepich Dawid

15

15

 

fot. Alicja Grubiak