Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu

Mariusz Świtoń nie jest już trenerem KS Gredar Futsal Team Brzeg

gredar-malwee-2016_brzeg24-14

Mariusz Świtoń nie jest już trenerem Klubu Sportowego Gredar Futsal Team Brzeg. Świtoń przestał pełnić funkcję pierwszego trenera 21. grudnia 2016 r. czyli po zakończeniu rozgrywek w rundzie jesiennej.


Z dniem odwołania Mariusza Świtonia zarząd klubu podjął decyzję o powołaniu na stanowisko szkoleniowca zespołu dwóch trenerów. Nowymi trenerami pierwszoligowego klubu futsalu został duet: Artur Adasik i Jovic Todić.

Klub wzmocnili również nowi zawodnicy Mateusz Pająk (bramkarz), Grzegorz Doszna, Łukasz Zadrożny (zawodnicy młodzieżowi brzeskiej drużyny, którzy zaprezentowali się z dobrej strony na Mistrzostwach Polski U-20) oraz Piotr Słonina, mający na swoim koncie występy w najbardziej utytułowanym zespole Clearexie Chorzów. Zespół opuścił Marek Zagórski, który od rundy rewanżowej będzie reprezentuje barwy KS Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, rywala KS Gredar Futsal Team na pierwszoligowych parkietach.

Za dotychczasową pracę oraz osiągnięte wyniki zarząd klubu składa podziękowania Mariuszowi Świtoniowi, życzy dalszych sukcesów zawodowych, sportowych oraz prywatnych.

Related posts

3 Comments

  1. Gredar sc

    Jovica Todić jest Słoweńcem zawodnikiem futsalowym reprezentantem Słowenii ,grał w lidze włoskiej i polskiej, który od kilku lat pracuje w Polsce ,ma zonę polkę i wiąże przyszłość z naszym krajem

    Reply
  2. Jarek

    „Nowymi trenerami pierwszoligowej brzeskiego klubu futsalu został duet Artura Adasika i Jovica Todić” czy to po Polsku zostało napisane?

    Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *