Stalówki zagrają z Maximuskami

0

W niedzielę 15-go stycznia o godzinie 15-tej w hali MOSiR przy Oławskiej koszykarki Stali Brzeg podejmą Maximus Kąty Wrocławskie. Brzeżanki, które za cel w tym sezonie mają obrany awans do 1 ligi są faworytkami tego pojedynku, jednak nie można rywalek zlekceważyć. W pierwszym meczu obu drużyn podopieczne trenera Michała Kamienieckiego wygrały różnicą zaledwie trzech oczek (59:56). Wówczas w brzeskim zespole nie mogły wystąpić Martyna Mićków i Grażyna Witkoś.

Wstęp na mecz jest bezpłatny, w przerwie spotkania odbędzie się tradycyjny rzut z połowy boiska za „stówę”. Zbierane będą również pieniądze na 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klub przygotował na tą okazję specjalną koszulkę, która zostanie zlicytowana w trakcie meczu.