Wyniki naszych drużyn

0
6__Kopiowanie_.JPG

Z rozegranych w minionej kolejce spotkań piłkarskich meczy na uwagę zasługuje z pewnością wygrana GKS-u Grodków w czwartoligowej potyczce ze Śląskiem Łubniany. GKS zagrał wreszcie z nominalnym bramkarzem oraz nowym, tymczasowym trenerem Markiem Zagóskiem, zastępującym Macina Włodarczyka. Do 65. minuty grodkowianie przegrywali "zgodnie z planem" 0:2, by niespodziewanie odwrócić wynik meczu na swoją korzyść.

GKS wygrał pod wodzą nowego trenera Marka Zagórskiego

IV. liga:

Stal Brzeg – Swornica Czarnowąsy 3-2;

Śląsk Łubniany – GKS Grodków 2-3 (1-0);

1:0 – 25′; 2:0 – 60′; 2:1 – Witkowski 65′; 2:2 – Kuśmiruk 72′; 2:3 – Witkowski 75′.

GKS: Stopiński – Porzeżyński, Zagórski, Doskocz, Kuśmiruk – Stadnik (25′ Szylar), Paciorek, Dziębowski, Kownacki, Raś – Witkowski.

Olimpia Lewin Brzeski – TOR Dobrzeń Wielki 2-3 (1-0)

1-0 Wolny (18′); 1-1 Wolański (54′); 2-1 Wolny (67′); 2-2 Flis (71′); 2-3 Wolański (77′)

Olimpia – Szczepański, Chmiel, Stawecki, Oliwa (84′ Janeczek), Solan, Witkowski, A. Tomaszewski (65′ I. Trepka), Kotlęga (58′ Krawczyk), Chłopek, Czerniak (70′ Tylka), Wolny Trener: Wiesław Urycz

V. liga:

ŹRÓDŁO KROŚNICA – VICTORIA DOBRZYŃ 1-3.

KLASA "A":

GR. 4: Polonia Przylesie – Gryżów 2-0; Burza Lipki – Atom Grądy Goświnowice 2-1; Orzeł Olszanka – Strażak Lipniki 9-1.

GR. 2: Pogoń Łosiów – Orzeł II Źlinice 3-0; Victoria Kościerzyce – Rudatom Kępa 1-0.

KLASA "B":

GR. 1: Starowice Dolne – Przylesie Dolne 5-1; Jankowice Wielkie – Victoria Wierzbnik 4-1; Wojsław – Nowa Wieś Mała 2-3; Żelazna – Wójtowice 3-4; Młodoszowice – Kopice/Więcmierzyce 2-9; Gnojna – Obórki 3-0 (walkower).

GR. 2: Pawłów – Żłobizna 5-1; Błękitni Przecza – Michałów 1-0; Zwanowice – Zryw Szydłowice 5-2; Pogoń II Łosiów – Łukowice Brzeskie 3-5; KS Skarbimierz – Bolko Kruszyna Prędocin 6-2; Olimpia II Lewin Brzeski – Skorpion Lubsza 4-1