To był wieczór pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień. W sali Pinottiego Zamku Piastów Śląskich w Brzegu uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 oficjalnie zakończyli kolejny etap swojej edukacji. Nie zabrakło nagród dla najlepszych uczniów, słów wdzięczności dla nauczycieli i rodziców oraz symbolicznego przekazania szkolnego sztandaru młodszym kolegom.
2026-06-25 18:45:00