Fotorelacje

Zamknij
18:45, 25.06.2026

To był wieczór pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień. W sali Pinottiego Zamku Piastów Śląskich w Brzegu uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 oficjalnie zakończyli kolejny etap swojej edukacji. Nie zabrakło nagród dla najlepszych uczniów, słów wdzięczności dla nauczycieli i rodziców oraz symbolicznego przekazania szkolnego sztandaru młodszym kolegom.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz