To był wieczór pełen wzruszeń, podziękowań i wspomnień. W sali Pinottiego Zamku Piastów Śląskich w Brzegu uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 oficjalnie zakończyli kolejny etap swojej edukacji. Nie zabrakło nagród dla najlepszych uczniów, słów wdzięczności dla nauczycieli i rodziców oraz symbolicznego przekazania szkolnego sztandaru młodszym kolegom.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu brzeg24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz