Od października rusza nowy cykl spotkań dla rodziców, dziadków i najmłodszych

0

Miejska Biblioteka Publiczna w Brzegu i Stowarzyszenie „Klub Mamuśki” zapraszają rodziców i dziadków z dziećmi na nowy cykl spotkań pn.: „Supełek Rozmaitości”. Od 4 października, w każdą środę o godz. 16.30 w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu przy ul. Jana Pawła 2/2 na dzieci i rodziców będą czekały różne atrakcje: głośne czytanie bajek połączone z zajęciami plastycznymi, zajęcia tematyczne związane z porami roku, świętami, warsztaty dotyczące emocji dziecka, wychowania, spotkania z gośćmi specjalnymi i ekspertami.


Informacje dotyczące tematyki i adresatów poszczególnych spotkań będą
ukazywać się na stronie Miejskiej Biblioteki i na Facebooku na stronie
https://www.facebook.com/Supełek-Rozmaitości-cykl-spotkań-organizowanych-przez-MBP-i-KLUB-Mamuśki-332379783890688/.

Pierwsze spotkanie pn. „Rozmarzona Pani Jesień” odbędzie się w MBP już 4 października 2017 r., o godz. 16.30. Będą to wesołe zajęcia czytelniczo-ruchowo-plastyczne, podczas których dzieci wraz z opiekunami spotkają Panią Jesień, będą mogły zobaczyć, dotknąć i powąchać dary jesieni. Posłuchają wierszyków i przysłów związanych z tą porą roku, będzie też okazja do poruszania się i wykonania jesiennej pracy plastycznej.

Spotkanie poprowadzi pani Agata Bucyk – absolwentka psychologii, od kilku lat pracownik biblioteki dla dzieci, gdzie z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla najmłodszych czytelników.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko oraz imię i wiek dziecka) przyjmowane są mailowo pod adresem: brzeg@klubmamuski.pl. W tytule maila nalezy wpisać „jesień”. Spotkanie jest bezpłatne.