Rodzinna Majówka w Grodkowie

0

Majówka rozpocznie się lada moment. Prognozy pogody – choć zmienne – to raczej są optymistyczne na pierwsze dni maja. Sprzyjająca aura będzie dodatkowym powodem, by uczestniczyć w wydarzeniu, które już 3. maja odbędzie się w Grodkowie – mowa o Rodzinnej Majówce, którą zrealizuje miejscowy OKiR.


Rodzinna Majówka odbędzie się na terenie Parku Domu Kultury w Grodkowie. Program wydarzenia adresowany jest do całych rodzin, ale z pewnością najwięcej radości będą miały dzieci, bowiem to dla nich przygotowywane są atrakcje kulturalne, rekreacyjne i sportowe.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy około 14:00. Program obejmuje gry, zabawy, muzykę i wspólne tańce dla dzieci i rodziców. Rozegrane zostaną między innymi zawody rowerkowe „Kto pierwszy na mecie” (organizatorzy proszą o zabranie własnych rowerków). Inną atrakcją będzie wspólna gimnastyka i ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu, które odbędą się pod nazwą „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dodatkowo, przygotowano także konkursy zręcznościowe ze słodkimi nagrodami, malowanie buziek, wspólne rysowanie kredą, a także małe warsztaty artystyczne.

Dla przypomnienia, Rodzinna Majówka w Grodkowie odbędzie się już 3. Maja. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury i Rekreacji. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatora, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.