Logo 728×90
Reklama 750×150 pod menu

Kryminalni z Brzegu na 2. miejscu w województwie

81-20487

11 czteroosobowych drużyn wzięło udział w konkursie, który wyłonił najlepszych kryminalnych Opolszczyzny. Funkcjonariusze rywalizowali w 4 dyscyplinach z zakresu: pracy dochodzeniowo-śledczej, operacyjnej, techniki kryminalistycznej i nadzoru nad pracą dochodzeniowo-śledczą. Policjanci musieli wykazać się także umiejętnościami strzeleckimi oraz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Drużyna z Brzegu zajęła 2 miejsce.


Eliminacje garnizonu opolskiego, do III Edycji Ogólnopolskich Zawodów „Policjant służby kryminalnej roku 2017”, odbyły się 8 i 9 maja. Uczestniczyli w nich przedstawiciele wszystkich jednostek policji z Opolszczyzny. Łącznie konkurowało 44 policjantów.

Policjanci z Brzegu zajęli bardzo dobre II miejsce. Natomiast w ogólnopolskim finale województwo opolskie reprezentować będą mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Dariusz Szelwicki pogratulował wszystkim zawodnikom. Zwycięska drużyna pojedzie teraz do Piły. Tam – 6 i 7 czerwca w szkole policji – odbędzie się ogólnopolski finał.

81-20487

fot. KPP w Brzegu

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *