Dni Lewina Brzeskiego 2018 zapowiadają się koncertowo!

0
fot. materiały prasowe

Spotkali się w Grimond Studio we Wrocławiu, gdzie wspólnie nagrali singiel „Rozbitkowie”, a już 21 lipca o godzinie 19:30 wystąpią w Lewinie Brzeskim. Nowy, wspólny projekt muzyczny Patrycji Kamola i Gabriela Fleszara, to doskonała fuzja muzyki popowej z domieszką funky i rocka, nasycona ogromną dawką energii, mocy oraz pozytywnych emocji.


Artyści zagrają wspólnie już 21 lipca o godz. 19:30 podczas Dni Lewina Brzeskiego. Między innymi usłyszymy utwór „Rozbitkowie”, który będzie jedną z wielu niespodzianek tego wieczoru. Formacja Patrycja Kamola & PatiKa feat Gabriel Fleszar na koncercie plenerowym w Lewinie Brzeskim zaprezentuje utwory ze wszystkich autorskich płyt wokalistów i swoje największe radiowo-telewizyjne przeboje w nowych, pop-rockowych aranżacjach muzycznych.

Więcej informacji o samym projekcie wokalistów znajdziemy na ich oficjalnym fanpage’u, a niezwykłych emocji dostarczonych przez muzyczny duet doświadczymy już w najbliższą sobotę (21.07) na Wzgórzu Wodniaków w Lewinie Brzeskim.

Anna Wendlińska