Nasze zajęcia i zabawy w przedszkolu – Grupa II – Motylki z PP3

0
Reklama
Reklama
Reklama

We wtorek 24.02.2015r. nasze przedszkole odwiedzili bardzo ważni goście . Powitaliśmy w naszej sali Zastępcę Burmistrza Brzegu –  Pana Tomasza Witkowskiego oraz Kierownika Biura Oświaty – Pana Stanisława Kowalczyka. Akurat byliśmy w trakcie zajęć, kiedy goście  zapukali do naszych drzwi i mogliśmy się pochwalić jak aktywnie i przyjemnie spędzamy czas.


 

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Spotykamy się codziennie i w radosnym nastroju czekamy na nowe wyzwania. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i wszystkiego chcemy spróbować osobiście dlatego często korzystamy z zabaw badawczych, doświadczeń, a nawet eksperymentów. Zadajemy dużo pytań, dostrzegamy problemy, uczymy się logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Uwielbiamy też ćwiczenia gimnastyczne, wyścigi, tańce, śpiew i zajęcia plastyczne.

W wolnym czasie najchętniej stawiamy budowle z klocków, wcielamy się w różne role, rysujemy lub korzystamy z kącików m.in. kuchenny, majsterkowicz, tor wyścigowy dla aut, czytelniczy. Atrakcji nam nie brakuje, z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień. Zapraszamy do nas!

Dzieci z grupy II i pani Marta M. z PP3 w Brzegu

Reklama
Reklama
Reklama