Młody wokalista z wielkim talentem

1

Ma 15 lat i duże szanse na to, aby w przyszłości zaistnieć na rynku muzycznym. Mowa o Damianie Lisie, który oczarował jurorów programu „Mam Talent”. Występ brzeżanina zobaczyć można było w ósmym odcinku tego popularnego talent show. Lis zaśpiewał utwór „Say something” wykonywany przez amerykański zespół „A Great Big World” i Christinę Aguilerę.


– Niezwykle wzruszyłam się twoją wrażliwością, delikatnością i subtelnością. To jest właśnie przykład, że nie trzeba siły żeby poruszyć ludzkie serca. Gdy się ciebie słucha, to naprawdę czuje się jak uśmiecha się serce – podsumowała występ Damiana Lisa Małgorzata Foremniak.

– Na scenie widzę same emocje, samą prawdę i słyszę niesamowity głos. Wykorzystaj ten talent, który dostałeś, nie rozdrabniaj się, zostań wielkim wokalistą, bo masz wszystko żeby to osiągnąć – wtórował jej Agustin Egurrola.

Brzeżanin usłyszał od jurorów „Mam Talent” trzy razy „tak”, nie zakwalifikował się jednak do kolejnego etapu. Być może jurorzy chcieli w ten sposób zmobilizować Damiana do dalszej pracy.

Agnieszka Chylińska powiedziała bowiem – Śpiewaj codziennie po 600 godzin, przekazuj swoje emocje, czekamy na twoje autorskie piosenki.

W miniony poniedziałek Damian Lis zaproszony został na spotkanie przez starostę Powiatu Brzeskiego Macieja Stefańskiego, który również był pod wrażeniem jego wokalnych zdolności. Młodego brzeżanina z pewnością usłyszeć będzie można na jednej z najbliższych imprez organizowanych przez brzeskie starostwo.