Pękła setka

0

Koszykarze Piomaru urządzili sobie trening strzelecki w wyjazdowym meczu z PGKiM Ozimek. Zespół Krzysztofa Kubiaka wygrał 102:52.
Brzeski zespół od początku narzucił rywalom swój styl gry i szybko powiększał przewagę punktową. Koszykarze Piomaru urządzili sobie trening strzelecki w wyjazdowym meczu z PGKiM Ozimek. Zespół Krzysztofa Kubiaka wygrał 102:52.
Brzeski zespół od początku narzucił rywalom swój styl gry i szybko powiększał przewagę punktową. Brzeżanie byli wyraźnie lepsi w każdym elemencie gry, co ułatwiało im zdobywanie kolejnych punktów. Miejscowi nie mogli sobie poradzić ani w obronie, ani w ataku. W szeregach brzeskiego zespołu brylował Marcin Kucharski, którego niemal wszystkie rzuty trafiały do kosza. Wszystkie kwarty miały podobny przebieg, w ostatnich minutach jedynie miały miejsce emocje związane z tym, czy uda się przekroczyć granicę 100 punktów. Udało się to za sprawą celnej „trójki” Dawida Turkowskiego. Końcowy rezultat w bardzo efektowny sposób ustalił Paweł Pacuła, który trafił do kosza równo z końcową syreną, wcześniej przekładając sobie piłkę pod nogami.
RD

PGKiM Ozimek/Grodziec – Piomar BTP Piast Brzeg 52:102 (7:26, 16:23, 13:27, 16:26)
Piomar: Marcin Kucharski 34, Piotr Rosiński 16, Krzysztof Pachołek 14, Grzegorz Łyczkowski 11, Paweł Pacuła 9, Marcin Wilk 7, Tomasz Pieszyński 4, Dawid Turkowski 3, Paweł Ogrodnik 3, Marek Soroka 1, Krzysztof Hulewski; trener Krzysztof Kubiak