Wolontariusze z Brzegu szykują paczki dla dzieci z domów dziecka

0
Zdjęcie archiwalne (fot. Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego)
Reklama

Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego rozpoczęło zbiórkę produktów, które finalnie trafią do świątecznych paczek dla dzieci z domów dziecka. To już 4. edycja charytatywnej akcji pn. „Paka dla Dzieciaka”. Tradycyjnie – w przygotowaniu prezentów potrzebna jest pomoc ludzi wielkiego serca, dlatego wolontariusze zachęcają do wsparcia akcji.


  • „Ruszamy z fizyczną zbiórką produktów potrzebnych do paczek dla ponad setki dzieciaków z domów dziecka na terenie powiatu brzeskiego, czyli mowa o placówkach w Strzegowie, Brzegu i Skorogoszczy. Marzenia i potrzeby są wszędzie inne, ale cel jest ten sam – sprawić dzieciom radość w magiczny, świąteczny czas. Ze wsparciem darczyńców możemy sprawić, że ta radość i uśmiechy najmłodszych będą jeszcze większe” – mówi Tomasz Kubiak ze Stowarzyszenia Razem Dla Powiatu Brzeskiego.

Na liście potrzebnych produktów są m.in.: kosmetyki damskie i męskie, klocki Lego, słodycze, ozdoby i przybory do włosów dla dziewczynek, bielizna i odzież dla dziewczynek w wieku 6-9 lat oraz dla chłopców w wieku 4-9 lat, a także dla nastolatków.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć wolontariuszy w przygotowaniu paczek może kontaktować się ze Stowarzyszeniem telefonicznie pod nr +48 455 409 151 lub poprzez e-mail: razemdlapowiatubrzeskiego@gmail.com.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
  • „Zbiórkę produktów do paczek dla dzieci prowadzimy do 2. grudnia. Ze wsparciem darczyńców możemy sprawić, że radość i uśmiechy dzieciaków będą jeszcze większe. Za każde wsparcie z całego serca dziękujemy” – podsumowuje Barbara Markiewicz, prezes Stowarzyszenia Razem Dla Powiatu Brzeskiego.

Akcję charytatywną można także wesprzeć poprzez wpłatę darowizny na konto Stowarzyszenia, a cała zebrana suma zostanie przekazana na zakup świątecznych prezentów:

Stowarzyszenia Razem Dla Powiatu Brzeskiego
nr konta 92 1090 2141 0000 0001 4743 0580
tytuł wpłaty: PAKA DLA DZIECIAKA

Reklama