WIELKIE OTWARCIE w Brzegu – Moda Męska VILLARO – 9 marca w Centrum Handlowym S1!

0
Reklama
Reklama

W Centrum Handlowym S1 Łokietka 24B, powstaje nowy sklep z odzieżą męską VILLARO – znajdziecie tu dziesiątki modeli garniturów, setki wzorów koszul, odzież wierzchnią i dodatki – wszystko w cenach producenta i promocjach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej!!  Idzie wiosna – zbliża się sezon komunijny i ślubny – warto więc odwiedzić to miejsce, tym bardziej, że marka VILLARO przygotowała na tę okazję wyjątkowe promocje i specjalne rabaty.


W dniu otwarcia do każdej zakupionej koszuli otrzymasz krawat w prezencie, na cały asortyment obowiązywać będzie też promocja 2+1 Gratis – więc przy zakupie dwóch sztuk, trzecią otrzymasz zupełnie za darmo!! Nie zabraknie słodkości i szampana, a wszystko po to, by jak najhuczniej uczcić ten wyjątkowy moment.

W Brzegu powstanie 27 salon w Polsce pod logo VILLARO – to polska marka w asortymencie której znajdziesz odzież wizytową, ale też codzienną, okrycia wierzchnie, obuwie i dodatki – modele przeznaczone dla różnych typów sylwetek i wieku. Zespół Doradców Wizerunku służyć będzie pomocą przy doborze idealnego ubioru, dopasowując go zarówno do okazji jak i Twojej sylwetki – tu poczujesz, jak Twój styl nabiera mocy!!

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

VILLARO to marka, która z powodzeniem działa już w 26 lokalizacjach w Polsce, teraz zaprasza do nowego salonu w Brzegu, w Centrum Handlowym S1 przy ul. Łokietka 24B.

Reklama
Reklama