Będzie kontynuacja remontu ul. Reymonta, ul. Grunwaldzkiej oraz ul. Jagiełły w Grodkowie

0
fot. UM w Grodkowie
Reklama

Układ komunikacyjny na zapleczu Rynku w Grodkowie przejdzie gruntowny remont. Chodzi o trzy ulice: Reymonta, Grunwaldzką i Jagiełły. Wyremontowana zostanie nawierzchnia dróg i chodników.


  • „Prowadzenie robót budowlanych będzie wymagało czasowego zamknięcia i wyłączenia z ruchu remontowanych odcinków dróg. Razem z wykonawcą czynimy wszelkie starania, aby uciążliwości związane z utrudnieniami w ruchu były jak najmniejsze, ale ze względu na zakres robót nie da się całkowicie uniknąć ograniczeń w ruchu kołowym i pieszym. Wg uzgodnień z wykonawcą w drugiej połowie marca oraz w kwietniu bieżącego roku mają być prowadzone prace na ul. Jagiełły. Od maja do połowy czerwca planowane są roboty na ul. Grunwaldzkiej, zaś ul. Reymonta (wg wstępnego harmonogramu) ma być remontowana w drugiej połowie czerwca i w lipcu. Po wykonaniu rozpoczętego remontu nawierzchnia dróg oraz chodników w centrum miasta będzie w dobrym stanie technicznym, co zwiększy bezpieczeństwo użytkowników korzystających z sieci drogowej. Polepszy się również dostępność komunikacyjną mieszkańców oraz osób korzystających z lokali użytkowych i publicznych w centrum Grodkowa” – informuje Urząd Miejski w Grodkowie.

Władze gminy proszą o wyrozumiałość i przepraszają za tymczasowe utrudnienia. Dodajmy, że realizacja remontu trzech ulic jest możliwa dzięki dofinansowaniu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama