Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta „TAMA” ma już 21 lat!

0

W sobotę (20.06), Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta „Tama” obchodziło 21. rocznicę istnienia. Uroczyste obchody rozpoczęła msza święta  w Kaplicy Świętej Jadwigi ,którą poprowadził, znany w środowisku abstynenckim, franciszkanin ojciec Bogdan.


 

– Po mszy udaliśmy sie na huczną zabawę w specjalnie przygotowanym miejscu, na terenie Szkółki Drzew i Krzewów „Kulas”. Chciałbym bardzo podziękować  właścicielowi szkółki za wielką pomoc w zrealizowaniu rocznicy i za wsparcie jakim darzy nasze stowarzyszenie. Również wielkie podziękowania dla Natalki, Michała Buczyńskiego oraz Janusza Sochy za pomoc przy obsłudze imprezy – mówi Kamil Młodzianowski, prezes BSA „Tama”.

Przywitanie gości, ciepły posiłek, tort jubileuszowy i odśpiewanie symbolicznego „100 lat” – tak w wielkim skrócie można opisać początek imprezy. Na urodzinach „Tamy” pojawili się goście z Jelcza-Laskowic, Wrocławia, Namysłowa, Oławy, Obornik Śląskich i Lewina Brzeskiego, by wspólnie świętować. Uczestnicy w radosnej atmosferze balowali do późnych godzin nocnych.  Poniżej publikujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.