Hotel Atrium zmienia nazwę. Nowi właściciele z nowymi pomysłami

10

Atrium zmienia się w Antonio. Taką nazwę będzie nosił trzygwiazdkowy hotel w Skarbimierzu. Wraz ze zmianą właścicieli, pojawi się nowa kuchnia, a na obiekcie powstanie basen i korty tenisowe.


– Stara nazwa zostanie zmieniona na Hotel Antonio Conference. Wszystko za sprawą przejęcia Atrium. Obiekt w Skarbimierzu będzie reprezentowała pani Dagmara Kłosińska, dyrektor hotelu – wyjaśnia Barbara Panek, dyrektor sieci  Antonio.

Wystrój wewnętrzny na razie pozostanie bez zmian, ale będzie można je zaobserwować przed wejściem do hotelu, gdzie powstanie duży grill. W niedługim okresie czasu zostanie wykończony basen  z wodospadami, wodnymi przeciwprądami i jacuzzi.

– Do końca sierpnia uruchomimy w pełni wyposażoną siłownię. Basen zacznie funkcjonować jesienią tego roku. Oczywiście wprowadzimy nowe menu w restauracji, zachowując najlepsze, dotychczasowe dania hotelu Atrium – mówi Dagmara Kłosińska, dyrektor hotelu Antonio w  Skarbimierzu.

Sieć Hoteli Antonio chce przenieść standardy hotelowe ze swoich  obiektów  do Skarbimierza. Ma to być przede wszystkim wspaniała obsługa, wykwalifikowani pracownicy, a w konsekwencji zadowoleni goście.

– Uważamy, że hotel w Skarbimierzu ma bardzo duży potencjał. Jeśli wprowadzimy zmiany w zarządzaniu, wykwalifikowaną kadrę i otworzymy basen to będziemy bezkonkurencyjni. Nie obejdzie się również bez zmian w kuchni. Chcemy serwować kuchnię staropolską, która niezmiennie wszystkim smakuje. Po prostu, będzie można zjeść smaczny żurek z jajkiem, którego do tej pory brakowało – tłumaczy Barbara Panek.

– Tradycje pozostaną. Jesteśmy w trakcie przygotowania imprezy plenerowej  we wrześniu. Niebawem uruchomimy korty tenisowe, które będą czynne cały rok. Chcemy również integrować się z lokalną społecznością i pomagać w organizowaniu np. koncertów charytatywnych – wylicza Dagmara Kłosińska.

Nowym właścicielom pozostaje do zagospodarowania 6 hektarów terenu i zapowiadają, że wykorzystają każdy centymetr, by goście mogli aktywnie spędzać swój pobyt w Antonio. Jeśli chodzi o zaplecze noclegowe w hotelu znajduje się 46 pokoi dla 96 osób. Już dziś, klienci restauracji mogą liczyć na rabaty. Wystarczy wcześniej zarezerwować stolik, by zapłacić nawet o 15% mniej za zamówione posiłki.  

hotel Atrium Antonio