Kolejny remont hali sportowej przy ul. Oławskiej

0

W ubiegłym roku został wymieniony parkiet brzeskiego obiektu, a ściany pod trybunami poddano konserwacji. Tegoroczne prace będą polegały na remoncie szatni, zaplecza sanitarnego i wymianie oświetlenia wraz z płytami sufitowymi.


 

– Trwa postępowanie przetargowe,  ale w przyszłym tygodniu powinien już zostać wyłoniony wykonawca. Remont ruszy na początku września i potrwa około 8-9 tygodni – mówi Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu. – Zakres prac obejmie modernizację szatni, zaplecza sanitarnego, wymianę płyt sufitowych, malowanie ścian oraz wymianę oświetlenia na efektywniejsze i energooszczędne – dodaje szef brzeskiego MOSiR-u.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie całkowity koszt remontu obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Oławskiej, ale wiemy, że Gmina Brzeg pozyskała na ten cel dofinansowanie w wysokości 50% z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do Urzędu Miasta w Brzegu wpłynęło pięć ofert przetargowych. W ciągu najbliższych dni zostanie wyłoniony wykonawca.

zdjecia_n_07_aktualnosci_DSC06266_Kopiowanie