Sukces brzeskiego karateki

0
70__Kopiowanie_.JPG

Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław 29 maja po raz drugi zorganizował Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w K.T.

Kamil Skarżyński zdobył 2 brązowe medale

W Mistrzostwach wzięło udział 81 karateków z 5 klubów. Wśród nich byli:

C.K.T. sekcja z Wrocławia oraz sekcja z Brzegu, Klub K.T. „KOBU” sekcja z Wrocławia oraz sekcja z Oleśnicy, Dolnośląska Akademia K.T. z Wrocławia, Klub K.T. „BUDOKAN” z Opola, Głuchołaski Klub K.T.

Przed turniejem odbył się wspólny, dwugodzinny trening dla wszystkich uczestników, który prowadził sensei Jarosław Mejer (6 DAN) z Akademickiego Klubu K.T. w Toruniu, (sędzia klasy międzynarodowej, instruktor klasy międzynarodowej, karateka z 35 letnim doświadczeniem).

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: KATA (układy formalne) i KUMITE (walki indywidualne) z podziałem na kategorie wiekowe i stopnie uczniowskie (kyu). Doskonale zaprezentował się brzeżanin Kamil Skarżyński (3 kyu – brązowy pas) z Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław, który w kategorii wiekowej (16-18 lat) zdobył 2 brązowe medale w kata i kumite.

Po konsultacji sędziów najlepszą zawodniczką mistrzostw została Marta Małkiewicz  z „KOBU” Wrocław, a najlepszym zawodnikiem Kamil Małachowski z Głuchołaskiego K.K.T.

Zajęcia karate odbywają się w poniedziałki i w piątki od godz. 17.30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 (sala gimnastyczna w budynku szkoły) tel.66-06-80-259 Kacper Mizikowski

Kategoria 16 – 18 lat chłopców (3-1 kyu):