Znamy pierwszą gwiazdę Dni Księstwa Brzeskiego 2016!

1

W ubiegłym roku, podczas Dni Księstwa Brzeskiego, na scenie miejskiego amfiteatru wystąpili Edyta Górniak i Mrozu. Organizatorzy największego brzeskiego święta skrzętnie ukrywają w tajemnicy gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji trzydniowej imprezy.


 

Na profilu facebookowym – Dni Księstwa Brzeskiego – został opublikowany wpis z informacją o rozpoczęciu „odkrywania kart”. Dziś (11 marca) o godzinie 20:00, Brzeskie Centrum Kultury ogłosi nazwę pierwszej gwiazdy wieczoru, ale my wiemy już teraz i zamierzamy podzielić się tą informacją z naszymi czytelnikami.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić,  1 maja na deskach brzeskiego amfiteatru zobaczymy aż trzy gwiazdy i nie będzie to zespół „Ich troje”. Na pierwszy ogień, organizatorzy przygotowali dla Was … Sound’n’Grace! Grupa wokalna jest znana ze wspólnych występów z Sylwią Grzeszczak, Mrozem, Anią Szarmach czy zespołem Afromental. Historia Sound’n’Grace rozpoczęła się w 2005 roku na Warsaw Gospel Days. Na swoim koncie mają również wspólny występ z producentem muzycznym TABB, z którym nagrali soundtrack do filmu „Listy do M. 2”.

Czy dziś, na oficjalnym profilu facebookowym Dni Księstwa Brzeskiego, poznamy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas DKB 2016? O tym przekonacie się już o godzinie 20.00, a na razie zapoznajcie się z „wykonem” Sound’n’Grace pt. „Dach”.

Dni Księstwa Brzeskiego

fot. soundandgrace.pl