Bilety na Dni Księstwa Brzeskiego już dostępne!

6

W tym roku święto miasta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Brzeskie Centrum Kultury przygotowało aż dwa dni koncertowe w amfiteatrze oraz imprezy towarzyszące, w tym m.in. Festiwal Piosenki Angielskiej. W amfiteatrze wystąpią m.in.: Red Lips, Michał Szpak, kabaret Łowcy. B i Kamil Bednarek.


– Bilety można już kupić drogą elektroniczną na stronie www.bilet.sklep.pl. Po zakupie biletu przez internet, należy go wydrukować i odebrać w Punkcie Informacji Turystycznej w Brzegu (od 26 kwietnia) lub w kasie głównej amfiteatru w dniu koncertu, opaskę uprawniającą do wejścia na teren amfiteatru. Co ważne – osoby, które zakupią bilety online będą mogły odbierać opaski wstępu poza kolejką. Po świętach, bilety będą dostępne także w sprzedaży stacjonarnej – w Punkcie Informacji Turystycznej. Koszt biletu na jeden dzień imprezy wynosi symboliczne 7 złotych – mówi Łukasz Oskar Michalak z Brzeskiego Centrum Kultury.

Dwa dni doskonałej muzyki i zabawy, to 14 zł. Zaznaczmy, że dzieci do 6. roku życia wejdą do brzeskiego amfiteatru bezpłatnie.

Dzień 1. (poniedziałek 1 maja, start godz. 17:00) – Amfiteatr Miejski w Brzegu (występują: Łowcy.B, Laureaci Festiwalu Piosenki Angielskiej, zespół The Beatleman, Michał Szpak) – bilety 7 zł – dostępne >>>TUTAJ<<<

Dzień 2. – (wtorek 2 maja, start godz. 17:30) – Amfiteatr Miejski w Brzegu (występują: zespół Olven, zespół 404505606, Red Lips, Bednarek) – bilety 7 zł – dostępne >>>TUTAJ<<<